PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

Kolege-ice ja imam jedan prijednog i mislim da je OK, a on glasi :
1. Da neko od studenata sljedece sedmice moze ( ako je moguce  u ponedjeljak 11.10. ) da  potrazi prof. Zinku Grbo i da je pita Da li je istina da na ispit iz Upravnog prava dolazi Ajanovic i da li je istina da ce Ajanovic ispitivati upravno pravo ? I da li to vazi i za stari sistem i za bolonju ?
2. I ako neko ima e-mail prof. Zinke Grbo sta mislite poslati joj e-mail i ovo je pitati ( sa nadom da ce odgovoriti na e-mail ). Ja mogu poslati e-mail prof. Zinki i ovo je pitati, a neka neko pokusa da je nadje na fax-u i da je pita, ja bi to uradio ali nisam iz Sa.
I onda da ovdje objavimo sta nam je prof. Zinka rekla.
A kolege i sta kazete na ovaj moj prijedlog ? Mislim da je prijedlog OK da nebi vise bili u fazonu rekla-kazala da ovako imamo provjerene informacije.
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

Ja sam pisao prof.Grbo jednom..odgovorila mi je pravo brzo..tak nije losa ideja..:)
sseejjllaa
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2010, 19:39

hajde onda posalji jos jedan i pitaj je ziv ti nama  :f010: :f010: :moli:
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

Neko se je ponudio vec ranije da to odradi:)..a ja samo rekao da odgovara na mailove hehe:P..
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="MiranX"]
Neko se je ponudio vec ranije da to odradi:)..a ja samo rekao da odgovara na mailove hehe:P..
[/quote]
Kolege-ice  da znate poslao sam e-mail mail prof. Zinki  , kada mi odgovori prof. Zinka odmah  javljam sta mi je na e-mail odgovorila.
Hvala ti sto si rekao da brzo odgovori na e-mail ( nadam se da ce i ovaj put biti tako ).
Kolega sorry ali moram na ovo reagovati, ne kaze se neko se je ponudio, nego se kaze neko se ponudio.
Pozzz
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

hm neko se je(jeste) ponudio..neko se ponudio..meni to dodje isto..da ti nisi neki lektor?hehe..sitnicav si puno cc da sam napisao ponudiJo pa ajde..javno me brukas,nema smisla haha :P
Last edited by MiranX on 09 Oct 2010, 19:33, edited 1 time in total.
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="MiranX"]
hm neko se je(jeste) ponudio..neko se ponudio..meni to dodje isto..da ti nisi neki lektor?hehe..sitnicav si puno cc da sam napisao ponudiJo pa ajde..javno me brukas,nema smisla haha :P
[/quote]
hehe kolega lektor nisam ali meni to ne dodje na isto, pogresno je i ponudijo i neko se je ponudio heheh
kolega ovo nije javno brukanje ovo je dobronamjerna stvar sa moje strane  heheheh
Ne zamjeri hehehe
Pozzz
Last edited by snijeg on 09 Oct 2010, 19:52, edited 1 time in total.
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

Nikad ti ovo necu oprostiti..jedino ak Duvnjak ode haha :P
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="MiranX"]
Nikad ti ovo necu oprostiti..jedino ak Duvnjak ode haha :P
[/quote]
heheh ako Duvnjak ode oprastas mi kolega
dogovoreno hehe
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

:srce:
Post Reply

Return to “IV godina”