PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Hvala za pitanja, sve ih znam :D...samo sam htio da vidim kako to sve ide...ovo mi je dalo nade  :mrgreen:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Eh ovako mene nesto zanima.. zamolit cu one koji sta znaju o tome da odg...Naime, ja namjeravam rim ostavit za septembar (ako ga bude naravno, ako ne bude nikom nista) e sad..jel se taj rok gleda kao popravni i jel ja trebam sad prijavljivat i izac na ovaj 24 da bi mogla to u septembru izaci il kako to vec ide,,,totalno sam zbunjena...a mislim da jos traju prijave stoga pozurite s odg :) ak trebam prijavit da trcim odmah :) ja sam zbunjena znaci totalno  :h055:

EDIT: ass Irena mi je odg na moj mail koji je btw slican ovom postu ovdje i rekla mi da je ona saznala da NEMA septembarskog roka iz Rima za sutdente upisane 2009/10 samo za one upisane ranije..eto da znate....
Last edited by Lisaa on 16 Jun 2010, 15:13, edited 1 time in total.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Pa koliko ce raje sada izaci na ovaj rok iz Rima 24.06. ? Koga god pitam, oces li izaci, kaze, nisam naucio/la -.- .
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

Evo ja cu izaci prva :D ako te to tjesi :D :kava:
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

Ma izaci ce raje, nije ovo kriminologija da su svi polozili.  :mrgreen:
Neki cak izlaze i po prvi put.  :kava:
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Posto su nam sada vratili septembarski rok  :D planiram prvu parcijalu izaci u septembru, a drugu prenijeti (ako je moguce samo jednu parcijalu prenijeti? :S)
Eh znam da se ne moze u drugoj godini izaci na zavrsni ispit dok ne rijesim predmete iz prve god, ali da li mogu izlaziti na parcijale???
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="arijen"]
Eh znam da se ne moze u drugoj godini izaci na zavrsni ispit dok ne rijesim predmete iz prve god, ali da li mogu izlaziti na parcijale???
[/quote]

Možeš izlaziti na parcijale i sakupljati bodove tokom semestra.
ART-ART
Posts: 16
Joined: 26 May 2010, 16:50

[quote="slaatkicaa"]
Eh ovako mene nesto zanima.. zamolit cu one koji sta znaju o tome da odg...Naime, ja namjeravam rim ostavit za septembar (ako ga bude naravno, ako ne bude nikom nista) e sad..jel se taj rok gleda kao popravni i jel ja trebam sad prijavljivat i izac na ovaj 24 da bi mogla to u septembru izaci il kako to vec ide,,,totalno sam zbunjena...a mislim da jos traju prijave stoga pozurite s odg :) ak trebam prijavit da trcim odmah :) ja sam zbunjena znaci totalno  :h055:

EDIT: ass Irena mi je odg na moj mail koji je btw slican ovom postu ovdje i rekla mi da je ona saznala da NEMA septembarskog roka iz Rima za sutdente upisane 2009/10 samo za one upisane ranije..eto da znate....
[/quote]



satkice hakjd da te pitam nesto nemoj mi zamjeriti nema veze sa rimom ali ima sa ipitima,ostalo mi je jos 5 ispita posto dva mogu prenijeti,sad namjeravam izacii na tri stukturu prava,bkp,i sociologiju,soc. i bkp vecim djelom znam stukturu slabo,koliko su mi sanse da uopste ocistim ovu god,
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

znas sta :) ajde posalljem ti odg na to na pp ubit ce nas MTC ovdje  :haha:
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

Molim vas ako nije problem ko zna, da postavi pitanja koja su bila na prvoj parcijali iz rima, ako je vec postavio neko nadam se da me razumijete ipak je 70 stranica postova ispisano.

Lijep pozdrav
Post Reply

Return to “I godina”