PFSA: Obligacije - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

koliko optimalno treba da se spremi ispit
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Zavisi kakve su tvoje optimalne mogućnosti percipiranja gradiva?! ;)
nedimk
Posts: 1
Joined: 21 Sep 2009, 22:30

zna li neko rezultate apsolventskog roka u rađene 22 maja po starom režimu..????
Narednik Bilko
Posts: 25
Joined: 08 Mar 2010, 22:05

Ima li neko listu najcescih pitanja iz posebnog dijela? Sta najcesce pita i koliko pitanja pita iz posebnog dijela (drugu knjigu). Inace vanredno studiram ali sam isao na predavanja i zapamtio me. Nadam se da mi je to olaksavajuca okolnost.
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

[quote="Narednik Bilko"]
Da li je istina da oni koji polazu po starom sistemu, ako padnu dva puta - profesor im da izbor koju knjigu mogu polagati. Znaci da li nakon dva "Pada", dobijaju mogucnost da treci put odgovaraju samo jednu knjigu?
[/quote]
samnom je bio jedan po starom koji je namjerno tako izasao samo da padne da mu da da izabere knjigu..... :lol:
i naravno profesor mu je rekao da sad moze birati knjigu...
Last edited by malena87 on 15 May 2010, 15:12, edited 1 time in total.
sseejjllaa
Posts: 26
Joined: 11 Apr 2010, 19:39

Da li je istina da oni koji polazu po starom sistemu, ako padnu dva puta - profesor im da izbor koju knjigu mogu polagati. Znaci da li nakon dva "Pada", dobijaju mogucnost da treci put odgovaraju samo jednu knjigu?
Čista laž.
Dobro zna li neko provjereno sta je istina.???
Bilo bi super da ukoliko se zalomi mozemo izabrati knjigu ali ne treba zloupotrebljavati ako vec prof izlazi u susret. Stvarno bi bila steta da zbog par "pametnjakovica" ispastaju ostali studenti..
dijamatidis
Posts: 32
Joined: 12 Mar 2010, 22:55

ovo jeste istina ali i ne mora biti........jer koga prof zapamti na predavanjima njemu  odmah da pravo biranje knjige.......tako ljudi budite na  predavanjima jer to može biti samo dobro........iz hiljadu razloga,,,,ozbiljno
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

da li se na ispitu moraju navoditi i clanovi ... tipa cl. 453 stav 1. ZOO
dijamatidis
Posts: 32
Joined: 12 Mar 2010, 22:55

ma samo opušteno...prof Abedin je lege........slučajno sam znao koji član kada sam odgovarao i znate kako se iznenadio....pozitivno......i ako ne znate nema veze..a ako zapamtite npr. poslovodstvo bez naloga čl. 227...super
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Molim kolege koje su danas izlazile na ispit da nama koji nismo bili na istom jave kako je bilo i pitanja ako je moguce a ako ne...ipak hvala!!!
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”