PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

Treba mi potvrda o skolovanju pa me zanima jel neko zna kakav zahtjev trebam preko iss-a podnijeti ili sta vec ... :w849: :dunno:
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

[quote="malaa"]
Treba mi potvrda o skolovanju pa me zanima jel neko zna kakav zahtjev trebam preko iss-a podnijeti ili sta vec ... :w849: :dunno:
[/quote]

Pa ja sam preko isss-a. TAmo tacno naznacis za sta ti treba (za stipendiju, zdrastveno itd ) i onda na students. podignes za 2 dana otprilike .pozzz dusice  :)
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Kada pocinje fax ima li neki raspored ?
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="DE_integro_ED"]
[quote="malaa"]
Treba mi potvrda o skolovanju pa me zanima jel neko zna kakav zahtjev trebam preko iss-a podnijeti ili sta vec ... :w849: :dunno:
[/quote]

Pa ja sam preko isss-a. TAmo tacno naznacis za sta ti treba (za stipendiju, zdrastveno itd ) i onda na students. podignes za 2 dana otprilike .pozzz dusice  :)
[/quote]

Hvala ti sreco moja  ;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="vecaveca"]
Kada pocinje fax ima li neki raspored ?
[/quote]

Iskreno

Ja sumnjam da je sada 15 fax-s al eto

Nigdje nema obavjesti o pocetku,vec su samo price rekla-kazala,da ne govorim da mi neki kazu pa i na drugim fax-sovima pocinje 15  :@ :@

I koliko znam ni raspored nije napravljen,pa necemo na pijacu pa kako se ko snadje c c c

Ja ipak mislim da ce tamo mozda 22.02 biti fax-s

Al eto :)
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="Amcho"]
[quote="vecaveca"]
Kada pocinje fax ima li neki raspored ?
[/quote]

Iskreno

Ja sumnjam da je sada 15 fax-s al eto

Nigdje nema obavjesti o pocetku,vec su samo price rekla-kazala,da ne govorim da mi neki kazu pa i na drugim fax-sovima pocinje 15  :@ :@

I koliko znam ni raspored nije napravljen,pa necemo na pijacu pa kako se ko snadje c c c

Ja ipak mislim da ce tamo mozda 22.02 biti fax-s

Al eto :)
[/quote]
meni je assistent drzavnopravnog razvitka BiH rekao da je 15-tog pocetak i da nemamo prve dvije sedmice vjezbe do 2.3:)
a na faxu stoji obavijest isto da 1 ili 2.3 krecu vjezbe sho znaci da mora ove sedmice poci:)
balearic
Posts: 10
Joined: 14 Jan 2010, 22:52

cula sam da ce nam prof. lucic jos nesto predavati na drugoj ili trecoj godini? :O je li to istina?! i da li neko zna hoce li prof. duvnjak otici sa ustava, kazu da je peglativan pravoo... :D
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

[quote="balearic"]
cula sam da ce nam prof. lucic jos nesto predavati na drugoj ili trecoj godini? :O je li to istina?! i da li neko zna hoce li prof. duvnjak otici sa ustava, kazu da je peglativan pravoo... :D
[/quote]

Hoce, nesto tipa.. osnove evropskog privatnog prava  :O ali eto kazu mi svi da je lako i exstrica predmet  :d055:
Last edited by Veki on 13 Feb 2010, 20:20, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="balearic"]
cula sam da ce nam prof. lucic jos nesto predavati na drugoj ili trecoj godini? :O je li to istina?! i da li neko zna hoce li prof. duvnjak otici sa ustava, kazu da je peglativan pravoo... :D
[/quote]
Profesor Lucic predaje jedan predmet na trecoj godini. Sto se tice Ustavnog prava, kao treba da dodje novi profesor. A profesor Duvnjak ce sad predavati savremeno- pravne politicke sisteme. (predmet druge godine)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Ovo je fkt frustrirajuce :/ .Kazu ljudi pocinju predavanja sutra, a nema rasporeda nigdje, ni na fakultetu, ni ovdje  :mrgreen: , a ni na stranici fakulteta, bas sam evo gledao stranicu. I molim kolege, da, ako neko sazna u toku dana za raspored, neka post-a ovdje. thx
Post Reply

Return to “I godina”