PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="adi"]
Interesuje me sada kada bude trebalo ovjeriti semestar koliko cu dugo cekati index i moguli nakon toga normalno polagati u feb ispite koje nisam u januaru polozio,unaprijed hvala :) :dunno:
[/quote]
Cekad ces najmanje 5 dana (5+ ). I naravno da mozes normalno polagati ispite koje nisi polozio u januaru !!!
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="alenko_sa"]
[quote="adi"]
Interesuje me sada kada bude trebalo ovjeriti semestar koliko cu dugo cekati index i moguli nakon toga normalno polagati u feb ispite koje nisam u januaru polozio,unaprijed hvala :) :dunno:
[/quote]
Cekad ces najmanje 5 dana (5+ ). I naravno da mozes normalno polagati ispite koje nisi polozio u januaru !!!
[/quote] hvala punoo :)
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

Znali tko od vas da li je pocela ovjera semestra?? Znam da su to vec skoro svi pitali, ali kaze mi prijateljica da je danas predala index  :S :S pa me zanima dokad traje ta ovjera semestra buduci da meni treba 5h do Sarajeva :S:S
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Fino smo ponovili više puta da će biti obavijest kada nešto saznamo!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Dalila Mirvic"]
EE da vas pitam zna li nekooo ako smo prijavili ovaj rok za ispit i pali da li ce izac rok i za ovaj popravni.??Jer ako smo prijavili vec jednom a ovaj se vodi kao popravin..???Ako neko zna nek mi odg??
[/quote]

Mislim da ce biti prijava krajem januara za II termin odnosno popravne ;)
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

Ovjera semestra pocela jucer (18.01.) i traje 01.02.  :)
informacija iz druge ruke
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Kada sta kako gdje ?? znas li ista vise :S :S
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Fino smo ponovili više puta da će biti obavijest kada nešto saznamo!
[/quote]
Prije mi saznamo nego vi :) ovjera semestra od 18.01 i traje do 01.02 ... mogli ste objaviti da ljudi znajuu...i na index se ceka 2-3 dana...
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ko to mi? Pa i mi smo draga kolegice studenti...
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ko to mi? Pa i mi smo draga kolegice studenti...
[/quote]
Pa znam dragi kolega,ali vi ste preuzeli tu neku ulogu da obavjestavate nas ostalee... a niste mi eto bas pouzdani...mislim nemojte se ljutiti,ali morate onda redovnije provjeravti neke informacije na faxu,ako ste vec administrator ,moderator ili sta vec..Pozz
Post Reply

Return to “I godina”