PFSA: Radno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Malenaa231
Posts: 170
Joined: 29 Jun 2012, 13:51

kolege sigurno nisam sjedila na usima na predavanju sjedila sam jos u prvoj klupit uslov koji je profesorica spomenula jest da se prijavi ispit jos jednom ponavljam da se prijavui ispit na isssu za januarski rok bez prijavljenog ispita nemoze se izac a to neovjeren semestar stvarno previse lupetaju neke kolege,znaci jedini uslov jeste da smo stekli uslov izlaska na drugu parcijalu i  prijavljen ispit na isssu sigurno na usima nisam sjedila
Last edited by Malenaa231 on 03 Jan 2013, 22:09, edited 1 time in total.
Atalay
Posts: 98
Joined: 18 Jun 2012, 14:08

Malenaa231

Drago mi je da raspolazemo istim informacijama. Ni ja nisam cuo da je profesorica spominjala bilo kakvu ovjeru semestra, ali eto.. Dovoljno je da neki neodgovorni/a kolega/ica baci crv sumnje pa da ne vjerujemo ni sopstvenim usima.  :)
mallaprinceza
Posts: 68
Joined: 24 Jan 2011, 20:29

Ja ću sutra otići do profesorice i ako je nađem lijepo ću da pitam i javiti ću šta je rekla. Iako sve više mislim da sam opet "nasjela" na priču "rekla-kazala"...  :h055:
Any
Posts: 14
Joined: 21 Apr 2010, 22:21

kao sto sam vec rekla ...jedina dva uslova su polozena prva parcijala....i prijava na isss-u...i sigurna sam da je to jedino tacno...bila sam redovna na predavanjima i tako je profesorica i naglasila...
llejla
Posts: 89
Joined: 01 Dec 2009, 23:59

treci dio,procesno pravo? da li ga ucimo do kraja knjige? hjojjj :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Ucis do kraja. Mene je na usmenom pitala zadnju lekciju iz knjige. :D
mallaprinceza
Posts: 68
Joined: 24 Jan 2011, 20:29

Bila sam kod ass. Mehmeda jer profesorice nije bilo i rekao je da nije cuo da je ovjeren semestar uslov za izlazak na drugu parcijalu. Tako da je sve ok...  :d055:
Lalala
Posts: 160
Joined: 21 Nov 2009, 14:16

Moze li neko postaviti satnicu ispita ? Hvala
leila leila
Posts: 362
Joined: 16 Jun 2010, 14:51

Na isss nema prijave za 8 nego samo za 22 koliko se sjećam,te da li mi koji izlazimo II parc. 8,prijav.za 22? Da li treba učiti državne sluzbenike za II parc, npr: discipl.odgovornost drz službenika,povrede službene dužnosti, plate  drz.sluzbenika, bilo šta u vezi njih?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@leila leila


Nema prijave iz razloga što je to predrok, tako da su samo na ISSS navedeni redovni rokovi koje stoje na oglasnoj ploči. Tako da prijavi taj ispit za 22.1 i neće biti nikakvih problema. :mig:

Što se tiče službenika do sada je par puta pitano i odgovoreno, samo treba malo temu prelistati. :d055:

[quote="Vily"]
Je li se ni jedna lekcija ne uci vezana za drzavne sluzbenike ili samo neke ?
[/quote]

[quote="Dacca"]
Nijedna..
[/quote]
Post Reply

Return to “III godina”