PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Hajde nećemo se svađati sad. :D Nevezano za fakultet, mi svakako brzo zaboravljamo sve u životu. Koliko je samo ljudi obnovilo III godinu jer su prenijeli Ustavno pravo II. Sada, nakon donošenja ove Odluke, onaj ko prenese Ustavno pravo II sasvim normalno može polagati ostale ispite, a usput čistiti glave iz Ustavnog.  Znam ljudi koji su sad u septembru na Ustavnom pravu II dali uslov za IV godinu, jer su haman čitavu III očistili.
AMILA20
Posts: 161
Joined: 01 Oct 2009, 22:18

Upravo tako MTC,jednostavno cini mi se da nekim ne mozes ugodit i kad bi uslov za pozitivnu ocjenu bio i samo  da se prisustvuje na predavanjima,opet bi bilo nekih zamjerki.Ovo sto smo mi sad mogli u trecoj nije niti jedna generacija prije nas i mnogo ih je upravo iz tog razloga ponavaljalo,zato ljudi nemojte traziti dlaku u jajetu,hvala Bogu i na ovom
Last edited by AMILA20 on 19 Sep 2012, 18:09, edited 1 time in total.
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

[quote="Kazuyoshi"]
kaja je inace poznat po trolanju na forumu.treba uvesti opciju kad neko sakupi odredjen broj minusa da se automatski banuje.
[/quote] Zar je trolanje kad raspravljas oko nekog bitnog pitanja? Znaš li ti čemu sluzi forum? Slažem se za banovanje ali samo donekle. Pa zar je rješenje da ja krenem udarati minuse na apsolutno svaki tvoj post , to se vrlo lako moze , pa na kraju ispasti nekorektan. Znam samo jednu stvar, ovdje ko ima drugacije misljenje od drugih odmah ga se osudjuje. Pa ako mislis da neko nije u pravu , pokušaj mu argumentovati svoje misljenje. A ti odmah brisi ga. Pa niko te ne tjera da citas sta ja pisem, ako se negdje pronadjes u mom postu to je tvoja stvar. Sorry MTC  valjda i ja zasluzujem priliku da se odbranim. Pozz
nevra
Posts: 33
Joined: 04 Jun 2012, 15:14

Vanredan sam student i obnovicu godinu da li na onaj zeleni list upisujem samo predmete koji su mi ostali ili sve ispite iz terece godine?
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

ako je to onaj papir na kojem ima samo popunjavanje na prednjem dijelu, (ne sjecm se :D )onda upisujes na poledjini papira predmete koji su ti ostali za polaganje  :d055:
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

Ja mislim da pola studenata nije postovala ove vezane predmete prose godine,jer je vecina na sve iszlazila i polagala,cak ima raje koji su ocistili pola 4.godine a nisu jos polozili obl.2 i EUl
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Vezani predmeti svakako važe od naredne akademske godine. :)
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

:)
Last edited by ajsa on 20 Sep 2012, 12:45, edited 1 time in total.
dejjal
Posts: 99
Joined: 01 Oct 2011, 02:14

kako se pise molba za rate kako to izgleda i sta treba napisat
amnah
Posts: 29
Joined: 20 Sep 2011, 16:23

sta bi sa peticijom,hoce li biti socijalni rok ?
Post Reply

Return to “III godina”