PFSA: Privredno-pravni sistem i politika Evropske unije (izborni predmet)

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lother
Posts: 9
Joined: 11 May 2012, 22:33

Sretno svima kojima je ovo ostalo. Bilo koje pitanje moze da ti dodje. Ako hoces prolaznu ocjenu,nastoj da za svako pitanje ponesto znas.
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

da li se zna kad je upis ocjene  :kava:
Ajlichak
Posts: 156
Joined: 18 May 2010, 15:59

Izaci ce obavjestenje na oglasnoj ploci !
leila leila
Posts: 362
Joined: 16 Jun 2010, 14:51

kako se moze upisati ocjena iz ovog predmeta jer onaj dan poslije ispita nismo je mogli upisat, sta je sad:)?
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

Jel se nekome desilo da je prijavio ovaj izborni jos na prvom roku , a da mu je nestao sa isss-a ?? ni kada kliknem na kvadratic , nema ga. Tako mi i ustavno pravo vec upisano , poslije nekoliko dana izbrisano sa isss-a.. Hvala unaprijed
tina86.
Posts: 23
Joined: 21 Mar 2010, 19:58

Da li mi mozete reci moze li se gdje kupiti skripta sa pitanjima i odgovorima, ako ne da mi potvrdite da li se knjiga za ovaj predmet zove Ekonomija Europe i gdje je mogu nabaviti?
U svakom slucaju i dalje se priprema ovih 35 pitanja koja su na prethodnim stranicama?
Hvala unaprijed
Pravnica90
Posts: 47
Joined: 29 Dec 2010, 10:31

Imas kopirnicu pored Ekonomskog fakulteta, skripta Ekonomija Evrope, nadjes od koje do koje str je ass rekla da se uci po knjizi ti samo nadji te lekcije i sve uci, ona pitanja koja ne nadjes ima na netu.  :)
Alma
Posts: 42
Joined: 27 May 2009, 23:49

[quote="tina86."]
Da li mi mozete reci moze li se gdje kupiti skripta sa pitanjima i odgovorima, ako ne da mi potvrdite da li se knjiga za ovaj predmet zove Ekonomija Europe i gdje je mogu nabaviti?
U svakom slucaju i dalje se priprema ovih 35 pitanja koja su na prethodnim stranicama?
Hvala unaprijed
[/quote]  Meni je nestao, prijavila za septembar sad!!! :@
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

I meni je nestao , ali ja nisam prijavila za septembar , zasto da prijavljujem kad mi ne moze biti jedan datum u indexu , a jedan na isss-u . Do njih je , vidjet cu u septembru sta dalje.
Post Reply

Return to “III godina”