PFSA: Međunarodno javno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
justBiH
Posts: 105
Joined: 02 Sep 2010, 15:35

[quote="amella_22"]
izasli su rezultati
samo je 4 polozilo:
54140
56690
57342
57919
[/quote]
Molim nekog od ovih cetvoro koji su polozili neka budu ljubazni pa nam napisu
po cemu su spremali, na sta su obratili paznju pri pisanju samog ispita,posto
vecina nas vise i ne zna sta pisati da bi plozili.Vremena premalo,pitanja opsirna i
nije vise pitanje da li neko zna vec ima li objektivno vremena da to napise.
Zalosno.
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

E ovako ja sam prvi put izasla sad na medjunarodno, i polozila :D..Ucila sam iz skripte, ne znam koja je, jer sam je dobila od drugog studenta, al nije pretjerano opsirna :-). Napisala sam tri pitanja - sve iz skripte, i cetvrto, tacnije Medjunarodni sud u Hagu sam napisala sve podnaslove, i samo o prvom opsirnije napisala, o ostalim podnaslovima sam samo recenicu , dvije...i dobila sam 7, tako da se vjerovatno moze i manje uraditi da se dobije 6.. Meni se cini da joj je bitno napisati sve podnaslove, i nesto o njima...i da je dovoljno, a skripta je svakako dovoljna da se prodje. A pitanja sam ucila ova 23 sto se spominju na forumu..Eto, nadam se da sam pomogla  ;)

I zna li iko gdje se nalazi kabinet profesorice?
Last edited by veca85 on 18 Jun 2012, 15:27, edited 1 time in total.
justBiH
Posts: 105
Joined: 02 Sep 2010, 15:35

E izvini jos samo jedno pitanje od koliko je stranica ta tvoja skripta?Hvala.
Last edited by justBiH on 18 Jun 2012, 22:07, edited 1 time in total.
Tarik-SA
Posts: 120
Joined: 14 Sep 2010, 16:09

fakat slaba prolaznost! valjda ce biti bolje drugi put..
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

Ima 52 stranice, stim da nisu u njoj sve lekcije iz knjige, samo uglavnom ove sto postavlja....
amrabulj
Posts: 49
Joined: 08 Apr 2011, 00:04

evo i ja sam polozila,isto ucila iz skripte,prvo ove od 89 str ja mislim, pa sam uzela onu sa manje strana,samo bitna pitanja..i ja sam se trudila da obuhvatim sve podnaslove,dobila sam 7,prvi put izasla..napisala sam 9 strana sveukupno..i mislim da joj je bitno da je fino pregledno i uredno..sretno  svima :)
justBiH
Posts: 105
Joined: 02 Sep 2010, 15:35

[quote="veca85"]
Ima 52 stranice, stim da nisu u njoj sve lekcije iz knjige, samo uglavnom ove sto postavlja....
[/quote]
Hajdi molim te ako znas , reci mi gdje gdje se moze nabaviti ta skripta.Ili ako neko zna ovdje na forumu neka kaze.Hvala
P.S. cestitam na polozenom ispitu :)
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

Ne znam stvarno, i ja sam je dobila, i proslijedila dalje  :(, al mislim da moze i ova ovdje sto ima, malo sam gledala ova pitanja sto su mi bila, i to je to uglavnom sto treba napisati...I hvala! :)
Amal
Posts: 38
Joined: 08 Dec 2010, 19:44

Je li nam ispit sutra u 17h? Da se nije sta promijenilo...:)
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

Skripta u dokumentima koja ima 62 str,pitanja i odgovori sam ja napravila lijepo po knjizi svaku lekciju i to samo lekcije koje je ona postavljala od kako je prof,pored nekih lekcija su zvijezdice i to su ustvari lekcije koje konstantno postavlja,ja polozila iz prvog puta dobila 7,a 4 pitanje uopce nisam odgovorila,ispisala 9 strana ako vam te strane nesto znace,ali to kod nje nema veze,vec preglednost,urednost.
Rozim markerom sam sve lijepo podnaslove obojila,broj indexa,ime i prezime ogromnim slovima i odgovarala doslovno po skripti.
Samo vi napisite sve kao u skripti i ne brinite a ako padnete slučajno ima uvid i iduci put prolazite 100%.
Last edited by Didy on 21 Jun 2012, 13:36, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”