PFSA: Socijalno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

ESLJP,  koje su sanse da nam da da nabrajamo ona prava koja je BiH primjenila :S

I koji clanovi iz ESLJP se moraju uciti, 15 i 30 samo?
Cinderella_cool
Posts: 135
Joined: 28 Dec 2011, 20:03

15 ı 30 se ne ucı za ESLJP vec za ESP :)
Hotka
Posts: 55
Joined: 01 Feb 2011, 01:41

[quote="Behlil Ajdin"]
Kolegice, u jednoj je grupi bio taj postupak, a u drugoj grupi ovaj drugi postupak za koji ti misliš da je pogrešno napisan. Bio sam i prošli put i jučer na ispitu i upravo mi je došla ta grupa samo prvi put postupak i z obaveznog zdravstvenog, a drugi put postupak po osnovu nezaposlenosti, dok su prva dva pitanja oba puta bila identična! :D
[/quote]Kolega mozes li napisati koja su pitanja bila jucer na testu?
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

[quote="Cinderella_cool"]
15 ı 30 se ne ucı za ESLJP vec za ESP :)
[/quote]
Ojjjj, u zurbi sam zamjenila :D to je to, hvala kolegice :)
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

Narode obradujte me  :mrgreen: citam ove prethodne postove i spominju se neka esejska pitanja da su bila na testu... Nece valjda biti i sutra na testu esejska?!  :| Ja se nadam da su to bila esejska za aprilski rok (normalno hahah) ali integralno ili za stari sistem ili...  :nervoza:  Jelde jelde  ;(
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Ja mislim da ce biti ono zaokruzi, dopuni, podjele I definicije. Uvijek je tako bilo na parcijalama. :D eh vidjet cemo kako ce sutra biti.
Sent from my X10i using Tapatalk
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

Pa to mi reci  :p031: ma zbuni me ova prica o esejskim iako znam da kod Jasminke na parcijalama nikad nije bilo tako bar iz radnog... Dobro je, dobro je, nastavljamo dalje po lijepim pitanjima  :kava:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Bogam su esejska bila na parcijali iz radnog, na zadnjoj 100% a na drugoj nisam sigurna ali mi se cini da je isto bilo jedno. Za prvu parcijalu mislim da nije bilo.
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

Na zadnjoj parcijali jesu jer je ta parcijala u sustini bila samo beneficija za one koji su kontinuirano radili pa koliko je kome bodova trebalo do prolaza toliko je mogao i osvojiti- jedan pa jedan, a za drugu parc upravu si ti bilo je jedno esejsko... ma nista ovo izgleda vise nada iz mene progovara da nece biti esejskih... Ali eto da bar ima neko ko je bio na predavanjima da nas prosvijetli ako je prof. ista govorila o tome kakav ce biti test...  :O
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Rekla je da ce biti dopunjavanje i zaokruzivanje, ali znam da jesmo i na radnom nakon prve parcijale negodovali jer je bila rekla jedno a ono drugo na testu, ali eto ja vjerujem da ce biti kako je rekla.
Post Reply

Return to “III godina”