PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
hmmm
Posts: 17
Joined: 10 Oct 2011, 12:36

pod 1 nije tacno da je obarao studente koji nisu znali.pod 2 obara studente one koje mu ne pasu a glupaci koji nemaju pojma prodju,jednu recenicu kazu pa se ne sjete dalje i tacno je da takvim studentima pomaze,npr:ako se student/ica ne mogu sjetiti rijeci katastrofa on im kaze k k kaaa kataaaa ssss i on/a kazu katastrofa to bi i moj brat znao iz osnovne.tako moji studenti nemoj te se puno nadati jer fkt ko mu ne pase obori ga.a ko pase pusti ga (sreca cista).toliko sretno
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Ti ili si ona cura od juce sto je pala pa vristala po hodniku jer je druga djevojka polozila (sto dovoljno govori o tebi i tvojoj dobroj namjeri) ili imas neki drugi problem sa percepcijom, ali kako god, nemoj ljudima pisat gluposti ovdje. Profesor je bio odlican, prolaznost bolja nego u vecini predmeta. Mislim da ce se sa mnom sloziti 99% ljudi koji su bili kod tog covjeka na ispitu, a tebi i takvim ko ti, treba Duvnjaka dat, pa nek ti bude po mjeri...
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

bas tako kolega reuf,ja nisam jos niti jednom prisustvovao tome da obori nekoga ko zna,a imao sam staza na ovom predmetu,prof je korektan i ako znas srz lekcije proci ces.
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

danas je prof rekao na ispitu da bolonja ocekuje ispit oko 7.12 a stari sistem 14.12 uglavnom spremajte brzo ce to da zavrsite i s ovim predmetom jer profesor trazi samo osnovno:-) razmislit ces jos da li ce obrnuti redosljed termina starog sistem i bolonje:) uglavnom ispiti su 7 i 14og pozz
hmmm
Posts: 17
Joined: 10 Oct 2011, 12:36

Kolega Reuf za tvoju informaciju ja sam polozio, ali na osnovu 100% tacnog odgovora na postavljena pitanja, ali sam prisustvovao u grupi gdje ih je pola proslo po takvom principu kako sam i naveo i to jucer. Ja se ne bih bunio da me Duvnjak sad ispita ali mislim da bi se mnogi protivili kao i ti kolega.
Last edited by hmmm on 13 Nov 2011, 16:21, edited 1 time in total.
Laki Lu
Posts: 16
Joined: 29 Sep 2011, 12:48

Ma sta ima pametni hmmm??  :D nisam te prepozno  :h055:
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

cuj ne bi imao nista protiv da ga duvnjak pita,nidze veze
NeLa
Posts: 133
Joined: 07 Sep 2009, 07:44

"Kolega" hmmm nije mi jasno zasto si naznacio da si zensko?? Kako god, prof. je dosta korektan, izlazi u susret, ne moras sve znati od do da bi polozio, mada ima momenata kada obori zbog sitnice, ali ne mogu ni svi poloziti :)
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Ma beze se samo raspravljamo nidze veze sve je induvidualno al ipak mislim da je prof. Ok da je Duvnjak tek bi bio dernek zato treba biti zahvalan prof.Ajanovicu :)
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Želim da provjerim jednu stvar, ako iko ko je bio prisutan na ispitu pouzdano zna. Da li je istina da je pojedinim studentima koji su položili već neke ispite ranije na ovom apsolventskom roku vraćan index bez da ih se ispitalo uz komentar : "Ne možete sve baš položiti u jednom roku"?

Napominjem, ovime ne širim glasinu nego sam dotičnu informaciju čuo i pitam  da li je neko može sa sigurnošću potvrditi ili negirati čisto iz radoznalosti i iz toga ako je neistinita da ne postane glasina koja će se proširiti, jer lično ne mogu da vjerujem da je prof. Ajanović tako nešto uradio...:S

A u slučaju da je istinita, da se sazna razlog zašto je to tako i je li to postoji neko pravilo po kome se ne može više ispita položiti na istom apsolventskom roku? :S
Last edited by Harvester_of_Sorrow on 13 Nov 2011, 19:32, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “IV godina”