PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

[quote="MI2"]

Samo da provjerim molim te - ovo je taj rok koji svi cekamo (poslije 15.10.)? Ja nisam uopce izlazila na GPP ovo bi bio prvi put, ali u ranijim postovima je napisano da je prof rekao kako ce na taj rok moci izici SVI.Molim vas samo da nam povo potvrdite, bilo ko - znaci SVI studenti bez obzira jesu li polagali ranije ili ne? Ovi ljudi sto su polagali neke dijelove ranije su dobili odgovor, ali ovo je sad pitanje za sve ostale - dakle cetvrta godina, nisam izlazila prije, stari sistem. Hvala unaprijed!
[/quote]

I ja sam u istoj situaciji samo sto sam radio na ovom roku 30. i iz tog razloga sam i pitao prof. tada hoce li moci svi izlaziti i on je odgovorio potvrdno. Dakle , svi koji su imali pravo da polazu 15. (prvi termin koji nam je propao) imaju i na ovom dodatnom roku. Tako sam ja shvatio.
barbara
Posts: 41
Joined: 14 Aug 2010, 16:57

da li se ova odluka znači da se nama priznaju parcijale, neovisno od toga da li polozimo sad na ovom roku tj. da li ove parcijale vrijede samo za oktobar ili se prenose na sljedecu godinu tj. da li će nam važiti i za novembar i ostale rokove?
to je isto jako važno...
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

[quote="fani"]
Mene zanima da li ovo vrijedi za one koji jos nemaju cistu trecu, a koji su polozili kod Omanovica, da li ce Dekan upisati te ocjene npr u novembru ili decembru?
[/quote]

Ljudi moji, zašto ne čitate? Kolegica je lijepo napisala da će biti upisane ocjene onda kada položite sve iz treće.

Samo još da se zahvalim svim kolegicama i kolegama koji su učestvovali u ovom svemu :)
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

Hvala i tebi kolega Chmoljo,ti si pokretac svega vezano za gpp
Eto jos molba za kolege,ako neko vidi da je izbbacen rok za gpp neka odmah javi :)
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

[quote="art vandeley"]
I ja sam u istoj situaciji samo sto sam radio na ovom roku 30. i iz tog razloga sam i pitao prof. tada hoce li moci svi izlaziti i on je odgovorio potvrdno. Dakle , svi koji su imali pravo da polazu 15. (prvi termin koji nam je propao) imaju i na ovom dodatnom roku. Tako sam ja shvatio.
[/quote]

Hvala Art!
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

[quote="cura"]
Da,Dekan je rekao da ce sve priznati,ko ima polozen cijeli ispit,treba odnijeti index sa prijavom na studensku,samo da na prijavi ne upisuje datum i da ce on staviti neki
oni kojima je cista treca godina a imaju polozenu jednu ili dvije parcijale,mogu izaci sada na vanredni rok koji ce biti postavljen izmedju 15.i 20. i polagati samo dio koji im je ostao
oni koji su polozili jednu ili dvije parcijale a nemaju cistu trecu godinu,moci ce izlaziti na ispit tek kada ociste godinu a bit ce im priznato to stp su ranije polozili kod prof.Omanovic
[/quote]

Kolegice - vanredni rok ce biti postavljen u ovoj narednoj sedmici ili ce biti i odrzan u istoj sedmici ? Samo da provjerim ukoliko vam je to poznato, hvala puno. 
Twinky
Posts: 105
Joined: 01 Sep 2009, 18:02

Molim vas da objavite ovde kada se bude znao termin tog dodatnog roka..nisam trenutno u Sarajevu, pa nemam drugi nacin da saznam. Hvala.
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

Ehh sada ne znam bas da li ce rok biti izmedju 15.i 20. ili ce tada postaviti na oglasnu plocu..mada nas par misli da bi prof.Bikic mogao dati ispit u petak,jer su i prosla dva termina bili u petak :)
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

Hvala...ucicemo pa sta bude. Sretno nam svima!
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

Je li iko bio danas na faksu? Ima li termina?
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”