PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Onda cekamo Aldijanu da nam javi ishod pregovora :P

Bze daljenjg raspravljanja ;)
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

Molim da mi neko kaze zasto mi na isssu u licnim podacima nema slike jer sam npr gledao kod student ekonm ima???unaprijed zahvaljujem :d055:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="adi"]
Molim da mi neko kaze zasto mi na isssu u licnim podacima nema slike jer sam npr gledao kod student ekonm ima???unaprijed zahvaljujem :d055:
[/quote]
Eh toga kod nas nema. Mislim da je najbitnije da su tu ocjene i da mozemo prijaviti ispite, a sad da li ima slike ili ne, to je manje bitno ! :)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Ljudi, sta se sad to govori da je 6.4. neradni dan? Imamo ispit tada, pa ako neko zna neku informaciju o tome, nek javi. Da vidim ocul uciti il ne :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Judge Man"]
Ljudi, sta se sad to govori da je 6.4. neradni dan? Imamo ispit tada, pa ako neko zna neku informaciju o tome, nek javi. Da vidim ocul uciti il ne :D
[/quote]

Mislim da ti niko prije ponedjeljka i evetualnog objasnjenja na oglasnoj ploci ne moze nista reci :)
miwica
Posts: 110
Joined: 02 Mar 2010, 12:57

Baš bi bilo predobro da se ne radi....uglavnom,ukoliko neko bude znao tačne informacije neka javi..:)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Bgm  sve mi se cini da je prosle god. taj 6 april bio sasvim obican dan lol

By the way, Angelina Jolie i Brad Pitt su u Sarajevu, vidjela sam ih na aerodromu :D ocam can t belive lol
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Dan Grada Sarajeva je uvijek bio radni dan. :)

Kad se Angelina i Bred upišu na PFSA tada na ovoj temi pričajte o njima, a do tada... imate off topic i tamo spamajte. :)
deni90
Posts: 100
Joined: 29 Sep 2009, 20:36

U onoj rubrici Lični podaci postoje dva podatka koja su mi pogriješili. Rekla sam to Studentskoj, a oni kažu da moram da imam hiljade nekakvih kopija. Svakako imam previše obaveza, pa i nemam vremena da ganjam sve to. Pa bih voljela znati zašta nam služe ti lični podaci, i da li su oni od nekog velikog značaja.
miwica
Posts: 110
Joined: 02 Mar 2010, 12:57

[quote="deni90"]
U onoj rubrici Lični podaci postoje dva podatka koja su mi pogriješili. Rekla sam to Studentskoj, a oni kažu da moram da imam hiljade nekakvih kopija. Svakako imam previše obaveza, pa i nemam vremena da ganjam sve to. Pa bih voljela znati zašta nam služe ti lični podaci, i da li su oni od nekog velikog značaja.
[/quote]Mislim da ti te dvije greške nisu od velikog značaja,osim ukoliko se ne radi o imenu i prezimenu:)))))
Post Reply

Return to “I godina”