PFSA: Privredno pravo

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

sistem osnivanja privrednih subjekata,amortizacija mjenice,posljedice stecaja,docnja kupca sa slanjem ambalaze i sukcesivni nacin osnivanja dionickog drustva

Po meni profesorica nije bila tako stroga,naravno skrene paznju ako se suska..u mene je torba slucajno bila otvorena a u njoj skripta,skrenula mi je paznju na to...kolegici iza mene je virio dzon iz dzepa i profesorica je opomenula,rekla da ce je izbaciti,ali je kolegica objesnila da nije prepisala nista,tako da je nastavila raditi ispit..profesorica je dosta radova odmah pregledala i ko je bio zainteresovan,odmah mu je upisala ocjenu..dosta raje je polozilo :) sretno svima na iducem roku!!!
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Hvala kolegice na informacijama ...
gojmerac
Posts: 26
Joined: 01 Jan 2010, 21:39

Ljudi, jel znate u koliko sati ce profesorica objevit rezultate...rekla je utorak...al ne upratih u koja doba...?? Nek neko obavi ako zna. Hvala.:)
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Po meni je bila puno rigoroznija nego prije sad je bas zagledala ,dobro bilo je ociglednih prepisivaca pa je odmah njih spazila i opomenula :)
Raindrop
Posts: 89
Joined: 27 Aug 2009, 21:05

Rezultati kao i upis bi trebali biti sutra u 10h...
garak
Posts: 107
Joined: 22 Sep 2009, 09:46

[quote="crazy"]
Prof. cita forum zato pazite sta pisete ,bas je bila neprijatna na ispitu isto ko da sam bila na rentgenskom pregledu a ne na ispitu :/
[/quote]
[quote="crazy"]
Po meni je bila puno rigoroznija nego prije sad je bas zagledala ,dobro bilo je ociglednih prepisivaca pa je odmah njih spazila i opomenula :)
[/quote]
Da je bila rigorozna kao npr. u aprilu nebi ih ni opomenula nego bi ih odmah izbacila jer nije bilo oprosta ko prepisivanja.
MEHOpuzic
Posts: 122
Joined: 09 Jan 2010, 14:55

Ma profa je sasvim ok pa sta treba da nam da dozvolu da prepisujemo ili da nam napise pitanja na forumu koja ce biti ili mozda po meni najbolja opcija da samo donesemo index neka upise ocijenu  :zamisljen:
ivanaana
Posts: 61
Joined: 13 Oct 2010, 18:19

pozz svima-ja bih lijepo zamolila administratora da zabrani oglašavanje svim kolegama koji forum koriste da bi raspravljali o strogoći profesora i nalaženju načina za prolaz-naravno svih osim učenja.dajte da forum bude od koristi neke.termini-pitanja-sugestije...sasvim dovoljno.usput,hvala svima koji napišu pitanja,objave rezultate i na privatnim porukama upute kolege koji je sistem učenja za koji predmet najučinkovitiji.
pitanja tipa-može li se prepisati, je li stog/ a - imaju li neke skripte aman zaman iz kojoh se za 3 dana ispit spremi-NEVER AGAIN PLEASE
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Ma ok svako ima svoje misljenje ja sam snapisala svoje iskustvo al naravno uvijek se nadje neko da analizira svaki moj post,a vjerujte da nemam namjeru nikom da se pravdam a niti sam rekla da profa sad treba da nam jos i pitanja da izdiktirat idete iz krajnosti u krajnostt,zato slobodno izbrisite postove !
baloon
Posts: 192
Joined: 27 Mar 2010, 20:05

jeu li bili rezultati kakva je prolaznost
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”