PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Daj ti neki mail!? :) Ili vec koji je nacin da to posaljem u skriptarnicu, ako ima ko od moderatora da se javi..
Last edited by reuf on 15 Apr 2011, 20:26, edited 1 time in total.
lejla 22
Posts: 3
Joined: 18 Jan 2011, 17:38

je li mozes to nekako prepisati u komentar? ili makar dio, da vidimo samo o cemu se radi ...
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Sorry narode, malo sam buljio u knjigu, pa nisam gledao forum... Kako god, evo odgovaram na PMove, saljem svima na mail ko je trazio, a okacicu i ovdje link sa fajlom, tako je najbrze, pa neka onda moderacija to premjesti u skriptarnicu, ili gdje vec treba.

EDIT:

Evo dakle to sam slikao danas, oglas se nalazi na preko puta WCa u prizemlju, kod biblioteke. Ocigledno su pitanja objavljena poslije prvog termina, pa ih zato niko nije vidio do sad...

Image

Image

EDIT2:
Sorry, link za pitanja u pdf-u ne radi, jer forum ne dozvoljava linkovanje na rapidshare i file host servise, pa se javite na pm, dok neko ne nadje rjesenje.
Last edited by reuf on 15 Apr 2011, 20:57, edited 1 time in total.
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Eh još kad bi pitao po ovim pitanjima hehehe :P
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Pa je li bio danas ispit iz ovog cuda? :haha:
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Ispit bio, polozilo puno ljudi, vjerovatno cak 50%. Ja sam prvi put izlazio, nazalost nisam polozio, ali stvarno ne znam i ne razumijem negativne price vezane za ovog profesora. Ne znam jel to izuzetak sa ovim rokom, ali covjek je bio maksimalno korektan, posten, fer, i iako sam pao, bilo je lakse nego na 70% usmenih ispita na nasem faksu. Nemam sta covjeku prigovorit...
Last edited by reuf on 17 Apr 2011, 02:02, edited 1 time in total.
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

ey u pravu si,koliko su me isprepadali bas sam mislila bauk :) nisam bila te srece da prodjem ali do mene je jer nisam zaista znala pitanje koje me pitao,ima ga u knjizi,nisam ga spremila,ali je super i opet cu izaci usmeno :) pita po ovim pitanjima,ima ih na stolu to sam vidjela,neki su cak pisali koncept i moglo se odustati od ispita..nekima je i pomagao i postavljao podpitanja,dakle nije bauk,nije strasno,ako si naucio polozit ces (nemojte dzabe vise plasiti ljude)  :mig:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Dobro bilo,a svi popadali :haha: :haha:
Salim se,znaci promijenio se,nesto mu je danas očigledno svanulo.
A ta pitanja sto je dao.Nije problem njih uciti,ali je problem sto ne znas do 15 dana prije ispita da li će biti usmeno ili pismeno,i možes krenuti da ucis po pitanjima, dadne pismeno u junu.To bi bio veliki problem
ASTERIJA
Posts: 70
Joined: 23 Jan 2010, 00:20

Moze li nam neko od starijih kolega napisati da li su junsko julski rokovi do sada bili usmeni ili pismeni !?!!
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ja sam mu slao mail i pitao ga da li ona pitanja važe samo za usmeni ili i za pismeni,i evo šta mi je odgovorio:


Postovani kolega,

Pitanja "sa oglasne ploce" se postavljaju na usmenom ispitu. Na pismenom
ispitu pitanja mogu biti drugacije formulisana, ali sustina je ista!

S postovanjem,
Nevenko Misita

Ali on mene je shvatio.Ja sam njega pitao da li treba uciti i ona pitanja iz knjige koja on nije napisao na oglasnoj(za pismeni),ali mrsko mi da mu opet šaljem mail i da ga pitam
Post Reply

Return to “III godina”