PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

Koliko dezinformacija i kvazi-informacija :S:S kazu da je i rekla da oni koji izlaze II parc. moraju izaci 3. juna :S:S.. ma ne preostaje nista drugo nego sutra na konsultacije i traziti crno-na-bijelo odgovore :f010:
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

hahaha koliko dezinformacija potice od strane jednog asistenta, to nije normalno :c053:
Nista narode, prijavljujte ispit cim se ponudi opcija na isss-u i izlazite na sve rokove koje mozete, pa ako upali-UPALI, ako ne-nije BAD obnoviti godinu ;)
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

@ Veki
Kakvu 2 parcijalu ?:S
Kol'ko ja znam, moze i opcija da se izadje npr. 3. juna prva parcijala a u septembru druga.
Zavisi kome je sta ostalo, ne ?  :p031:
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

[quote="M.Y.A."]
@ Veki
Kakvu 2 parcijalu ?:S
Kol'ko ja znam, moze i opcija da se izadje npr. 3. juna prva parcijala a u septembru druga.
Zavisi kome je sta ostalo, ne ?  :p031:
[/quote]

Ma eto ostala mi 2 parc. jer sam prvu polozio  :mrgreen: al kad sam cuo da se 2 parc. mora izaci 3. juna  :| uz kph i metodologiju.. uff... treba biti stvarno radisna osoba a tu vrlinu neposjedujem  :mrgreen:
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

Na konsultacijama kod ass.sam bila jucer,zadnje informacije,mi koji smo upisali 2009.imamo samo jedan rok u junu to je 3.6.; i jedan rok u septembru...Ove informacije su vjerovatno nepromjenljive, iako je rekla da ce sve definitvno biti sigurno kada se otvori isss za prijavu ispita. Usmenog ispita nema također, samo pismeni u formi testa, standardno za prolaz 7 pitanja urađenih, to je to. Nije bas najbolje, ali tako nam je kako nam je, :( :kava:pozz
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="ally mcbeal"]
Na konsultacijama kod ass.sam bila jucer,zadnje informacije,mi koji smo upisali 2009.imamo samo jedan rok u junu to je 3.6.; i jedan rok u septembru...Ove informacije su vjerovatno nepromjenljive, iako je rekla da ce sve definitvno biti sigurno kada se otvori isss za prijavu ispita. Usmenog ispita nema također, samo pismeni u formi testa, standardno za prolaz 7 pitanja urađenih, to je to. Nije bas najbolje, ali tako nam je kako nam je, :( :kava:pozz
[/quote]a jel bar komisija usmeno kod prof :zamisljen:
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

Jeste, kolega. Komisijski ispit je jedino moguće usmeno izaći. :mrgreen: :p031:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

A zna li se kada je komisijski ispit?
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

Mogu li ja zamoliti da izadjem komisijski?  :mrgreen:
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="Judge Man"]
A zna li se kada je komisijski ispit?
[/quote]nezz koliko si dosad rokova izgubio a ako bude komisija onda mislim da ce biti u septembr
Post Reply

Return to “I godina”