PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
maida_b
Posts: 30
Joined: 11 Apr 2010, 17:23

Eh komisija:( uzas ...... mislim da je stvarno pretjerano traziti 60 KM da bi se moglo izaci na izpit. :zamisljen: :S pogotovo kad se predmet kao EU ne da lahko poloziti. Pa kad padnes, isto kao bačene pare a treba opet platiti:( Sve je to dodatno pritisak za studenta. Kao da nam nije dovoljna briga kako da naučimo obimno gradivo. :nervoza:
nuki_cika88
Posts: 3
Joined: 13 Apr 2011, 20:29

Da je imalo fer profesor nebi ni tražio da mu se plaća komisija kao što ne traže ni ostali profesori,ali pošto je misita đ...e od profesora sta drugo možete i očekivati.Ja sam prije par dana već napisao da on i obara zbog toga da sto više nas stigne do komisije.Nekidan je oborio studenticu sa prosjekom 9,8
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

nesto imam feeling da on uopste nema kriterij..znanje kao da nije bitno,nego bukvalno ako mu se svidis-prolazis,ne svidis-padas..bezveze..a sto se tice komisije,kad tad moramo izaci na ispit,ako ne pokusas neces ni uspjeti,a svakako je 1:1000000 da se prođe iz prvog pokusaja (cast izuzecima)..ne znam sta da mislim vise,ali svakako cu pokusavati dok ne polozim (jednom cu mu valjda dosaditi XD)  :mig:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ana
Slažem se s tobom,znanje nema veze,nego princip"ovog ću pustiti,a ovog necu"
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Ja sam uvijek kritikovao profesora, i idalje ću to činiti, ali pričati da ZNANJE NEMA VEZE NA ISPITU je glupost, budimo realni, većina studenata uči EU iz kojekakvih skriptica... Zbog takvih ispaštaju i oni koji se dobro spreme, jer profesoru sve što je sumnjivo pada na ispitu...

Ali reći da ZNANJE NEMA VEZE NA ISPITU je apsurd.
Last edited by Damir89 on 15 Apr 2011, 13:58, edited 1 time in total.
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

kolega ja se stvarno nadam da ste vi u pravu sto se ovog tice :))) jer od dosadasnjih prica sam se ziva isprepadala..
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

Po meni cista glupost ne mozete mi reci da ako 5 ljudi prodje od cca 200,da su samo oni ucili iz knjige?Daj ba budite realni malo ako vec ne prihvatate statistiku!
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Hnibal Kod njega ti je procentualno izraženo:70posto sreća i 30 posto znanje.
Nema to veze da li je neko ucio iz skripte ili knjige.Ni jedan profesor na usmenom ne može zakljuciti iz čega si ucio.
Ja cu za juni uciti po skripti,pa ako padnem,onda za septembar po knjizi
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Usput, izasla su nova pitanja, po novoj knjizi, pa pregledajte malo, ja sam uslikao i skeniro, pa ako kome treba nek se javi. Jest da je malo kasno, al i ja danas vidio tek...
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

pa naravno da nam trebaju pitanja, dajte..  :)
Post Reply

Return to “III godina”