PFSA: Uvod u građansko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Enaa
Posts: 4
Joined: 23 Aug 2009, 18:25

Ass. Darja je danas na vjezbama rekla da ce test iz gradjanskog biti 22.-23.11.  (ovo je informacija od prije sat vremena  :D )
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Bez reklamiranja kopirnica cijenio bi...

Hvala ;)
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

[quote="Amcho"]
Bez reklamiranja kopirnica cijenio bi...

Hvala ;)
[/quote]

Ne moras obrisati cijeli post... Ako ti nesto smeta, to izostavi ili prekrizi...

I, uopce, nisam napisala ime kopirnice, jer ga i ne znam, nego sam objasnila gdje se nalazi, sto nije isto sto i reklama.

Pokusala sam ljudima izaci u susret, a ne samo tebi koji si to vidio i izbrisao, mislim da ti to nije u redu prema kolegama s godine.

Ako nista idi ti tamo, kupi pitanja, skeniraj ih i postavi u skriptarnicu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Zato postoji pp da te raja pitaju i posalju pitanje, ako nekome nije jasno.

Ako mislis da sam nesto pogrijesio slobodno se javi administratorima foruma i ukazi na mene nije problem nikakav ;)

Pustio sam da kazes da je prekoputa fax  i vjerujem da 99% raje zna na koju se misli, tvoje detaljno objasnjenje je vec vid reklamiranja tako da sam obrisao post

Lijep pozdrav ;)
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

[quote="Amcho"]
Zato postoji pp da te raja pitaju i posalju pitanje, ako nekome nije jasno.

Ako mislis da sam nesto pogrijesio slobodno se javi administratorima foruma i ukazi na mene nije problem nikakav ;)

Pustio sam da kazes da je prekoputa fax  i vjerujem da 99% raje zna na koju se misli, tvoje detaljno objasnjenje je vec vid reklamiranja tako da sam obrisao post

Lijep pozdrav ;)
[/quote]

Nije nikakav problem, to je samo moja dobra volja da kazem, ko zeli da sazna o kojoj se radi, neka se potrudi.
Meni su i na pp, krizali ime kopirnice... :zamisljen:

I imaju 2 prekoputa faxa... ;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Fancy

Da se ne bi prepirali vise jer ne vidim gdje ovo vodi, ko zeli kao sto si rekla on ce se i potruditi, kome nije jasno neka se javi tebi na pp i nek pita :)

Za tvoju informaciju jedna se nalazi prekoputa fax, druga je prekoputa Suda :P

Lijep pozdrav ;)
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

@Amcho

mislim da trebas malo spustiti loptu, koliko sam mogla primijetiti Fancy je na svaku temu davala odgovore i upucivala nas kako i sta, i na kraju krajeva nije ni logicno da mi svi,koliko god nas je na forumu,saljemo pp da saznamo.
i to sto kazes,ko zeli,dodatno ce da se potrudi,pa zar nije poenta foruma da upravo izbjegnemo samostalne inicijative i opet na kraju ne budemo sigurni je li to to, kad mozemo od ljudi s foruma dobiti konkretnu i tacnu informaciju.
Lalala
Posts: 160
Joined: 21 Nov 2009, 14:16

zna li neko jesuli jutros bile vjezbe iz gradjanskog u 8
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

[quote="Lalala"]
zna li neko jesuli jutros bile vjezbe iz gradjanskog u 8
[/quote]
bile :)
Post Reply

Return to “II godina”