BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
aldina
Posts: 108
Joined: 03 Oct 2009, 15:29

juce nam je zena iz studentske sluzbe rekla da ce biti bezuslovni,ali za svaki slucaj mi smo potpisivalipetici
Lillith
Posts: 211
Joined: 15 Nov 2009, 01:16

[quote="aldina"]
juce nam je zena iz studentske sluzbe rekla da ce biti bezuslovni,ali za svaki slucaj mi smo potpisivalipetici
[/quote]

I meni je kolegica rekla da je tako rekla :D Kao da ne budemo dosadni, bice bezuslovni :D
cvjetic83
Posts: 117
Joined: 09 Jul 2009, 23:44

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
aldina
Posts: 108
Joined: 03 Oct 2009, 15:29

[quote="Lillith"]
[quote="aldina"]
juce nam je zena iz studentske sluzbe rekla da ce biti bezuslovni,ali za svaki slucaj mi smo potpisivalipetici
[/quote]

I meni je kolegica rekla da je tako rekla :D Kao da ne budemo dosadni, bice bezuslovni :D
[/quote]
bas tako :D :D :D :D,ali opet mi trebamo uciti,jer ja nista ne vjerujem dok se ne upise to u index i dok ime ne platim
djolina
Posts: 39
Joined: 09 Jun 2010, 11:51

a za koju godinu vazi bezuslovni prelazak sa druge na trecu ili s trece na cetvrtu ??
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

sa trece na cetvrtu
Cokolada
Posts: 59
Joined: 27 Jan 2010, 11:52

[quote="selma_tz"]
sa trece na cetvrtu
[/quote]
pa jel sta rekla za 2 godinu koliko mogu prenjet predmeta koji su obnovili i to???
WB01
Posts: 222
Joined: 28 Jul 2009, 11:58

pa ako ce ovi bezuslovno na 4, moraju i nas s 2 pustit na 3 makar po 4 da prenesemo... ko ce im bit onda na 3 godini?  :mrgreen:
Cokolada
Posts: 59
Joined: 27 Jan 2010, 11:52

[quote="WB01"]

pa ako ce ovi bezuslovno na 4, moraju i nas s 2 pustit na 3 makar po 4 da prenesemo... ko ce im bit onda na 3 godini?  :mrgreen:
[/quote]
fakat slazem se,al opet hjoj nikad ne znas,kad sam posla pitati neki dan ni ne slusa me sta je pitam samo profura ispred...ako bude ko isao na fax neka je bas pita :(
Admir_24
Posts: 19
Joined: 14 Jul 2010, 23:07

Nadam se da Vam to nije rekla samo da Vas se "otarasi" u datom trenutku :D  :haha:
ni ja isto ne vjerujem sve dok ne bude upisano u index...
zato ako je neko pokrenuo potpisivanje peticije odnosno zahtjeva, treba nastaviti s tim i treba sto vise ljudi ukljuciti u to jer nije na odmet...mnogo kolega kojih se to  tice nema pojma da se ista radi na tom polju..bilo bi dobro osnovati fejs grupu ( za nas studente 3 godine koji po zakonu imamo pravo za bezuslovni- bez ikakvih uslova, kojeg je prosle godine dobila vecina fakulteta )...
Sto se tice druge godine nek se sami organizuju jer ono sto oni ocekuju i traze se razlikuje od onoga sto mi zelimo  i trazimo :)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”