PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

[quote="vecaveca"]
kako je neko siguran da ce 99 % biti vracen aprilski rok kako gdje sta ?? objasni moraju biti bas jaki jaki argumenti nema to rekla-kazala ili cuo sam nidje veze i ja se nadam ali dok ne vidim potvrdu neku ne vjerujem nsita  :dunno:
[/quote]

Kada sam isla na uvid u rad iz ekonomije...ass je govorila nekoj curi prije mene koja je pala da ne brine da ce vjerovatno biti rok u aprilu...a ako ne vjerujes ljubima koji ovdje pisu...onda si uzalud na ovom forumu... :f010: :f010:
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="bajro"]
Imam jedno pitanje, zanima me kada ce biti uvid u rad iz DPR-a?
Uradio sam tri pitanja, mislim da sam trebao proci. Hocu da vidim u cemu je problem, zasto sam pao?  :(
[/quote]
Uvid iz DPR je u srijedu u 12 h, tako mi je rekao ass. Becic, slala sam mu mail da pitam..I ja sam u istoj situaciji kao i ti... dobro uradila, a pala :(
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="Alermanjo"]
moze li neko da napise koji su nam predmet koji dan?(prva smjena) i je li istina da nam Saltaga predaje metodologiju  :tassa:  :tassa:
[/quote]
ma ne predaje nam saltaga nista..hvala Bogu :D
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

Jenny1406 wrote:
tako je ostali smo ista smjena...
Hvala!!! :biggrinlove: :biggrinlove: :biggrinlove:

hordas90 wrote: ljudi da li je istina ovo sto se prica da ce biti APRILSKI ROK :h035:
I ja sam to isto cula...i izgleda 99.9% da ce nam biti vracen aprilski rok!!!  :woohoo: :woohoo:




za rim ili za sve????

kad bi za rim bio, bilo bi super, a kamoli za sve predmete!!!!!!!!!!!!!!!
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

barak wrote:
Jenny1406 wrote:
tako je ostali smo ista smjena...
Hvala!!! :biggrinlove: :biggrinlove: :biggrinlove:

hordas90 wrote: ljudi da li je istina ovo sto se prica da ce biti APRILSKI ROK :h035:
I ja sam to isto cula...i izgleda 99.9% da ce nam biti vracen aprilski rok!!!  :woohoo: :woohoo:




za rim ili za sve????

kad bi za rim bio, bilo bi super, a kamoli za sve predmete!!!!!!!!!!!!!!!
ja sam cula da ce nam samo za rim odobrit april :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Koleginice samo za II smjenu ispravite petak odnosno cetvrtak

Vjezbe iz meto. za IV grupu su

cetvrtkom u

18:00 · 19:00 - Pravna logika sa metodologijom prava /IV grupa/                      Ass. Amila Ždralović

:D :D
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

[quote="Amcho"]
Koleginice samo za II smjenu ispravite petak odnosno cetvrtak

Vjezbe iz meto. za IV grupu su

cetvrtkom u

18:00 · 19:00 - Pravna logika sa metodologijom prava /IV grupa/                      Ass. Amila Ždralović

:D :D
[/quote]

Hvala kolega... :f010: :f010: :f010:
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="Alermanjo"]
moze li neko da napise koji su nam predmet koji dan?(prva smjena) i je li istina da nam Saltaga predaje metodologiju  :tassa:  :tassa:
[/quote] saltaga predaje metodologiju 1 smjeni :S
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

U cemu je problem da Saltaga predaje? Profesor ko' profesor bio to Tomic, Saltaga ili neki lijevi...Ionako niko nece dolaziti na predavanja tako da mi je pravo smijesno sto se bunite
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="berince_s"]
U cemu je problem da Saltaga predaje? Profesor ko' profesor bio to Tomic, Saltaga ili neki lijevi...Ionako niko nece dolaziti na predavanja tako da mi je pravo smijesno sto se bunite
[/quote] ja se ne bunim ja sam II smjena svakako :D
Post Reply

Return to “I godina”