PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Hvala kolege što ste nam javili da vježbe počinju ranije  :kava:

Od iduće sedmice vježbe za III grupu počinju u 15:00, a za IV grupu u 16:00. (što se tiče roditeljskog prava,. prof.Habul će držati predavanja samo u prvoj smjeni zbog slabe posjećenosti istih :p031:)
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

Posto sad u aprilu namjeravam usmeno polagati ovaj predmet (jer ga u januaru pismeno nisam mogao poloziti), ima li ovdje neko ko je izlazio usmeno da mi opise kako izgleda ispit kod Melihe? Zanima me je li puno zahtjevna, moze li se pisati koncept odgovora na papir i sl.
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="unlimited"]
Posto sad u aprilu namjeravam usmeno polagati ovaj predmet (jer ga u januaru pismeno nisam mogao poloziti), ima li ovdje neko ko je izlazio usmeno da mi opise kako izgleda ispit kod Melihe? Zanima me je li puno zahtjevna, moze li se pisati koncept odgovora na papir i sl.
[/quote]Oleee i ja imam namjeru izaci.. Koliko ja imam informacija, profesorica trazi da se zna ,skoro citavu te knjigu presalta, moze se pisati koncept.Mislim da se dobiju 2-3 pitanja nisam sigurna.Zadatke postavlja u slucaju da zelis vecu ocjenu.Toliko ja znam .Ako neko zna vise pls neka napise :)
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

Hvala na odgovoru. Valjda cemo poloziti   :moli:
amina.s.
Posts: 152
Joined: 03 Mar 2010, 16:12

kod prof.melihe je dosta lakse usmeno poloziti nego pismeno.ja sam izlazila na usmeni i uopste negnjavi kao sto se prica,naravno da moras nauciti,vise ona prica i zena stvarno pomaze ako vidi da se ucilo,ako ne nevidim razlog da se izlazi.sretno.
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

Na usmenom ona provlaci kroz cijelu knjigu, ali ne trazi puno.....Samo da vidi jesi ucio sve i savladao materiju :)
ida.600
Posts: 46
Joined: 19 Feb 2010, 13:12

ma ne trazi puno,al kad bi se zezali. moras sve znati ako hoces sesticu.
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

pitanj: zna li iko da lije ispit iz stvarnog prava u aprilu usmeno ili pismeno??? :dunno:
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

[quote="nadjaibis"]
pitanj: zna li iko da lije ispit iz stvarnog prava u aprilu usmeno ili pismeno??? :dunno:
[/quote]

Nisam 100% siguran, ali mislim da ce prvi termin biti usmeno, a drugi pismeno (tako je bar do sada bilo).
Post Reply

Return to “II godina”