BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Cokolada
Posts: 59
Joined: 27 Jan 2010, 11:52

da li je ko sta cuo za prenos predmeta za 2 godinu(koji obnavljaju) hocel se moci 4 prenjeti 100 %,neki govore rekle su da moze,neki ne moze,pa eto ako ko zna tacno da napise ako nije problem :f035:
finest
Posts: 117
Joined: 31 Aug 2010, 13:56

[quote="Cokolada"]
da li je ko sta cuo za prenos predmeta za 2 godinu(koji obnavljaju) hocel se moci 4 prenjeti 100 %,neki govore rekle su da moze,neki ne moze,pa eto ako ko zna tacno da napise ako nije problem :f035:
[/quote]
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Ne znam zasto ima tako zlonamjernih ljudi. Kako je drustvo toliko nazadovalo da je veci stepen solidarnosti bio u samom nastanku covjecanstva nego danas. Sramota.
Ne treba mi taj prokleti bezuslovni, ali se nadam da ce ga odobriti i da ce svi studenti koji su upisali po starom sistemu dobiti priliku da ne gube vrijeme studirajuci po kvazi bolonji i ne obnavljaju pretposljednju godinu studija.
WB01
Posts: 222
Joined: 28 Jul 2009, 11:58

[quote="Cokolada"]
da li je ko sta cuo za prenos predmeta za 2 godinu(koji obnavljaju) hocel se moci 4 prenjeti 100 %,neki govore rekle su da moze,neki ne moze,pa eto ako ko zna tacno da napise ako nije problem :f035:
[/quote]

Ne zna se nista jos, u studentskoj ce ti reci da mozes prenjeti 2 i da ucis kao da prenosis 2 jer nece da poslije bude "vi ste nam rekli bla, bla"... ovo vazi i za one sto obnavljaju 2 ali i za one koji su s 1 na 2 presli upravo s tim pravilom 4 bilo koja predmeta... jeste da sam ja isao u julu i pitao sta ce biti od svega toga, rekli su mi da je to vec stvar rjesena da se moze 4 prenjeti... ne znam sta sad prave zbrku oko toga al to je nas fakultet, navikao sam... show tek pocinje  :mrgreen:
Cokolada
Posts: 59
Joined: 27 Jan 2010, 11:52

ma joj,iskreno mislim da to moze,vec nece reci da se ne bi opustili svi...u svakom slucaju hvala ti na info ;)
finest
Posts: 117
Joined: 31 Aug 2010, 13:56

Jel mislisa na 4 iz druge ili kombinovano 1 i 2 godina??? :moli: :P
WB01
Posts: 222
Joined: 28 Jul 2009, 11:58

[quote="finest"]
Jel mislisa na 4 iz druge ili kombinovano 1 i 2 godina??? :moli: :P
[/quote]

kombinovano sa prethodne dvije godine...
Marx
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2010, 10:22

Ima tu jedna stvar koja me brine, a to su izbori 3. oktobra. Mi i sami znamo koliko su efikasni organi vlasti, i zapravo koliko im treba da se oforme nakon izbora. Statut Univerziteta postoji, sto znaci da odluku moze kombinovano sa senatom donijeti i sam rektor, no, rektor po pitanju bezuslovnog je isključiv (tako sam barem negdje pročitao), što znači da se sada moramo angažovati i da priču vezanu za bezuslovni završimo do kraja septembra.

Neke inicijative su u toku, ali nisu dovoljno transparentne, pa ako neko zna nesto vise vezano za peticije neka ovdje napise jer bi i ja rado ucestvovao u realizaciji istih. Mislim da ne bi bilo ni lose da se putem fejsa uvezemo sa ostalih 5 fakulteta koji prosle godine nisu imali zakonski osnov za bezuslovni prelazak.
selma_tz
Posts: 40
Joined: 27 Jun 2009, 17:37

Dogovorili smo da se nadjemo sutra prije krivicnog i da napisemo zahtjev i pocnemo skupljat potpise.. naravno pomoc je uvijek dobrodosla. i ako neko zna ljude sa drugih fakulteta neka i njih obavjesti da smo se pokrenuli pa da i oni to isto urade da skupe potpise na svojim fakultetima pa da to zajedno svi predamo.. eto sve cemo se dogovrit sutra :)
finest
Posts: 117
Joined: 31 Aug 2010, 13:56

ne zaboravite nas koji smo cudom pali u bolonju,jer nam je potrebna mogucnost da prenesemo  4 predmeta,a ne 2 kako vazi za bolonju!!!!(oni koji smo obnovili 2 godinu)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”