Sex, drugs 'n' turbo-folk... iz dana u dan na Pravnom fakultetu SA

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
emina2206
Posts: 278
Joined: 17 Sep 2009, 13:20

Prof. Dr. Nedjo Milicevic
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Po mom vidjenju prof. Nedjo Milicevic je jedan veliki gospodin. Kako po ponasanju i pristupu studentima, tako i po znanju. Prosto ne mogu da vjerujem da bi on mogao tako nesto da uradi.

Kad sam ja polagao, kod njega je bio iskljucivo usmeni... sve korektno i profesionalno. Plus predmet uopste nije tezak.

EDIT: ne dovodim u pitanje istinitost toga sto si napisala, ali mi stvarno izgleda nevjerovatno... Mislim, Bajro i Lucic svojim ponasanjem na fakultetu i(li) van njega ostavljaju dojam zenskarosa i ne bas moralnih ljudi. Tako da bih od njih ovo mogao ocekivati. Od prof. Nedje nikad...
Last edited by Belaj on 03 Jul 2011, 16:39, edited 1 time in total.
amina.s.
Posts: 152
Joined: 03 Mar 2010, 16:12

hm,jedno su ocekivanja,a drugo stvarnost. :(
Nexxxum
Posts: 30
Joined: 07 Jan 2010, 21:36

...isto tako jedno su ponude, a drugo je prihvatiti ih!
"Ni kriv ni duzan" mozes ostati ako nista ne uradis, a kasnije bogme nisi ni jedno od ovo dvoje.
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Iskreno, Pravnici smo..Neki na početku, a neki već pri kraju svog školovanja. Osnovna činjenica je ta, da ako nešto tvrdimo to i moramo dokazati. Niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno...
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Meni Lučić ne djeluje kao osoba koja je sklona stvarima za koje je optužen i osuđen. Eto, to je moje viđenje njega kao profesora. :)
emina2206
Posts: 278
Joined: 17 Sep 2009, 13:20

Vjerovali ili ne, tako je! Nemam razlog zbog kog bih pisala nesto da nije tako, posebno ne o nekom ko je "normalan". Zato i nisam htjela ovo prije govoriti prije, jer nemam dokaza, a mogla sam ih lako dobiti (pojaviti se jos jednom u kabinetu sa kamerom ili diktafonom). Medjutim, da bih izbjegla sve neprijatnosti, ostalo je na ovome. Svako ima pravo zakljucivati kako hoce i misli da je ispravno, ali vam samo govorim da ima jos ljudi od kojih se moze nadati sve i svasta, posebno onih za koje i ne sanjamo...
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

[quote="emina2206"]
Prof. Dr. Nedjo Milicevic
[/quote]
AAAAA nisam pogrijesio u prosudjivanju, tacno sam pomislio na njega, iako eto nije mi djelovao da moze biti takav, jer ako Vam je prije cetiri godine isti profesor predavao predmet i na prvoj i drugoj godinii, onda na prvoj godini to je mogao biti samo predmet Ekonomija odnosno na drugoj PPSP ili Struktura prava na prvoj i na drugoj godini Savremeni pravno politicki sistemi,znaci ili Nedjo ili Bajro ili Grebo(mada ne znam je li on u to doba predavao SPPS mada on ionako otpada iz te ekipe, a rekli ste da je profa imao preko 70. godina onda ostaje Nedjo), a sto se tice Lucica -Gabrielle- na prvoj godini mi je zaparalo kako je jednoj kolegici onako na predavanju rekao ''mašnice'' jer je nosila masnu, onako  pohotno sa Primal Instiktom, vjerovatno je to bilo jace od njega pa je et' morao udijeliti kompliment kolegici.
Last edited by Torin on 04 Jul 2011, 01:13, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ako je to bilo prosle godine na pred iz rima, bila sam tada prisutna :D A ta djevojka je imala bas OGROMNU masnu na glavi  :haha:
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Ako mislimo na istu, garant joj je ironično rekao :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”