PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

ok.hvala.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Bilo je u judexu,jedno vrijeme,treba provjeriti..prelistajte te postove od E.J.,ima ih ne na 2-3 mjesta i vidim da su govorili o tom judexy.Treba ranije doći malo.pa se skupiti i dežurati.Znala je navodno doći,pa reći nema studenata,i otići.A ko je u Sarajevu neka provjeri jeli ista,jer je bilo govora i javljeno u petak ako se ne javi i pojavi da će je zamjeniti.A u petak je i rok izašao za ispit .!Pa vidjet ćemo šta će biti ako se pojavi,mora nam dati opet rok u februaru,ako budemo šutjeli nema je do juna.
hanka31
Posts: 131
Joined: 20 Jun 2012, 17:16

I iudexu  je upis ocjena uvijek bio do sada, a ispit u sali prve godine.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

KolegiceHanko,vidi ,mislim stranicu 46,mislim,i vidjet ćeš da je odgovor da se polaže u judexy,to je od juna,a znam da sam sve češljao zadnje dvije godine i više kako je dotična i svud sam nalazzio judey,pa raje pita gdje je,jednom samo sam našao tvrdnju kao tvoju i to kad ih je zeznula,navodno rekla tu ispit kolege čekali,ona kao bila na drugom mjestu pa otipla,nije bilo studenata.Tražit da napišu gdje je.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Pardon stranica 41,ne znam ni šta vše pišem,samo znam da sam na više mjesta vidio da se polaže u judexy...!
hanka31
Posts: 131
Joined: 20 Jun 2012, 17:16

hmm čudno..ja sam upisala u iudexu, a uvijek piše da je upis ocjena tamo. E ne znam zaista... moguće je da se promijenilo nešto
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Ja kažem šta sam zadnje dvije godine našao na ovim stranicama,tj.kako je ona,uvijek je pisalo judex,pa je raja pitala gdje je to,pa objašnjenja.Ja mislim da je preko puta kabineta Profesora Muminovića,ma zadnjem spratu,a jednom je se spominjala sala 1 godine,uglavnom zna i ne doć posebno kada je upis,to je,vidim jako često.Al sad mislim da će biti drugačija,jer je rečeno da će naći nekog drugog ako  se ne bide pojavljivala,pa pred nama je.Samo ne treba dozvoliti da nam opet ukradu sada 2 termin od Januarsko-februarskog roka,onda je nećemo vidjet do ljeta ako budemo ćutili..!
anastasia84
Posts: 180
Joined: 22 Apr 2011, 15:35

Gdje ce se odrzati ispit gdje da dodjemo ? taj iudex je za upis ocjena ,ne za odrzavanje ispita ne moze stat 10 ljudi za onaj sto.
Last edited by anastasia84 on 19 Jan 2014, 18:52, edited 1 time in total.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Ne znam,ja preneo što tu piše u zadnje 2 godine,a gdje će stati pa prošli ispit kada je bilo kažu bilo je samo 2 studenata,eto gdje...Malo prelistajte ove stranice,piše gore jedne broj što sam se sjetio i gdje piše gdje se polaže..ni ja više neznam...!
kera12345
Posts: 38
Joined: 04 Jan 2012, 10:43

sacekamo je u hodniku u prizemlju i eto...
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”