ISSS i prijavljeni ispiti?!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ideš na ''prikaži prijavljene i nepoložene ispite''. Ako tu nemaš tri petice, onda nisi.  :mrgreen:
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ideš na ''prikaži prijavljene i nepoložene ispite''. Ako tu nemaš tri petice, onda nisi.  :mrgreen:
[/quote]

ili eventualno kao ja nasljedno do sad izlazila 3 x i za sva tri imam u index-u napisano, a na issu-u 2 puta. Mislim da se index pika - tako ću ja sad komisijski :(
amina.pekmez
Posts: 37
Joined: 18 Nov 2009, 19:01

kako staviti na znanje ovima sa isss da mi je greskom upisana ista ocjena dva puta?
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Imaš opciju slanje komentara kada odeš na položene ispite. Klikneš tu, izabereš prijava greške i napišeš im šta je u pitanju.
amina.pekmez
Posts: 37
Joined: 18 Nov 2009, 19:01

Hvala na brzom odgovoru!
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Kad bi trebala početi prijava ispita za april?
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

Preko isss-a sam prijavio ispite za april prije 4-5 dana...međutim evo sad gledam i piše mi da nema prijavljenih ispita  :S
inače vanredan sam student po bolonji...tek sam se prebacio, pa me zanima da li mi i dalje prijavljujemo preko isss-a ili kupujemo one prijave za ispite?
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="tvoj idol"]
Preko isss-a sam prijavio ispite za april prije 4-5 dana...međutim evo sad gledam i piše mi da nema prijavljenih ispita  :S
inače vanredan sam student po bolonji...tek sam se prebacio, pa me zanima da li mi i dalje prijavljujemo preko isss-a ili kupujemo one prijave za ispite?
[/quote]

Odeš na položeni ispiti i označiš "prikaži položene i prijavljene ispite".
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

[quote="elSaik"]
[quote="tvoj idol"]
Preko isss-a sam prijavio ispite za april prije 4-5 dana...međutim evo sad gledam i piše mi da nema prijavljenih ispita  :S
inače vanredan sam student po bolonji...tek sam se prebacio, pa me zanima da li mi i dalje prijavljujemo preko isss-a ili kupujemo one prijave za ispite?
[/quote]

Odeš na položeni ispiti i označiš "prikaži položene i prijavljene ispite".
[/quote]
aha sad je ok.hvala brate ;)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”