PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
friday
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2011, 21:57

Ja jedino znam da ta knjiga nije još u našoj pravnoj knjižari na faksu, bar jučer nije bila. Ovo je ravno horor filmu, već evo juni a nigdje literature  :c053: Ako neko sazna da je knjiga izašla ili bilo šta o ispitu, nek' nam ovdje javi ako može  :p031:
friday
Posts: 36
Joined: 25 Feb 2011, 21:57

Kao što ste možda vidjeli, prvi rok kod Misite iz ovog predmeta Konkurencija je 15.6. Ja nisam čula da je knjiga konačno izašla. Ima li ko ovdje kakvih ideja šta nam je raditi ako knjige ne bude sutra ili prekosutra? Da li je neko pitao profesora za knjigu, ima li iko ikakvih informacija?  ;( Someone, anyone, pleasee people...  :U
amnana
Posts: 2
Joined: 21 Sep 2009, 19:08

pozzz. Ima li neko skriptu za predmet Međunarodno poslovno pravo? hvala!
Tonka
Posts: 52
Joined: 31 Mar 2011, 20:37

Zna li neko zasto danas nije bilo predavanja kod prof. Jahica, u 15h, i da li ce ih biti u slijedeci utorak?
BosnaSa
Posts: 32
Joined: 07 Sep 2009, 10:16

na stranici fakulteta pise da ce predavanja iz  Budžetskog prava početi  18.12

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ob ... us-studija

obavijest se nalazi ispod rasporeda za pravno-ekonomski smijer
Tonka
Posts: 52
Joined: 31 Mar 2011, 20:37

BosnaSa, hvala  :)
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

Da li ima neko ko je prosle godine radio seminarski kod prof.Kanite na temu ANTIKARTELNA POLITIKA???Ako ima da mi proslijedi literature koju je koristio,jer jane mogu nista naci!!!PLssss...unaprijed hvalaaa
sladoled
Posts: 16
Joined: 15 Jun 2010, 22:16

Da li su studenti sa DL-a obavezni raditi seminarski rad kod prof. Kanite na obaveznom predmetu ? Hvala
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

[quote="sladoled"]
Da li su studenti sa DL-a obavezni raditi seminarski rad kod prof. Kanite na obaveznom predmetu ? Hvala
[/quote]

Na prvom casu smo birali teme za seminarski.U slucaju da nisi prisustvovala,mozes se obratiti mailom i ass ce ti dati spisak tema da sebi izaberes.Ne znam da li su obavezni i studenti sa DL studija,dobili smo obaveze na kojima pise da seminarsi rad nosi 20bodova,nista vise.Najbolje bi ti bilo da posaljes mail ass,ona ce ti sve detaljno objasniti....
norma323
Posts: 9
Joined: 03 Jul 2012, 11:49

Da li ima neko ko nece raditi seminarski kod prof. Kanite i zna li koje su posljedice toga? Hvala
Post Reply

Return to “II ciklus studija”