PFSA: Pravna klinika iz krivičnog prava (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Danas je profesor govorio o seminarskim, odnosno završnim radovima. Predaju se do kraja mjeseca i poželjno je da ne budu duži od 10 stranica.
[/quote]

Je li uzimamo teme po izboru ili...? I trebamo li ih prijaviti?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Diesel"]
pa kako ce vanredni polagati ovaj predmet???nisam ga ni prijavila(ne znam moze li se i kod koga prijaviti)a staje sa tim crnim seminarskim????
[/quote]

Mislim da ćete ispit prijavljivati preko ISSS-a nekad u junu, a na polaganje ispita dolazite sa prijavom. Nisam siguran, jer nisam vanredan pa nisam obraćao pažnju na ovo. Valjda ima na forumu vanrednih koji su uzeli ovaj izborni pa neka se jave...

Obradiš neku temu koja je rađena na predavanjima, neka konkretna predavanja ili neku temu koja je tebi zanimljiva. Profesor će pročitati rad i na završnom usmenom ispitu postaviti jedno pitanje vezano za taj rad. Tako se formira konačna ocjena. Nešto kao Kriminologija na prvoj godini...

[quote="Nissy"]
Je li uzimamo teme po izboru ili...? I trebamo li ih prijaviti?
[/quote]

Napisao sam iznad za teme. Što se tiče prijavljivanja tema profesor ništa nije rekao.
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

pa rade li vanredni ovaj seminarski ili kako već......pošto vidim da od izbornog nema ništa......u čemu je štos.......hoćemo li se samo pojaviti na ispitu ...koji im je vrag više...bem ti organizaciju......ne mogu jedan fakultet ustrojiti...zamisli tek  državu...
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Pročitaj post iznad. :)

Mada ne bi bilo loše da nekad odete na predavanja ili konsultacije kod profesora.
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

ma sve to stoji kralju.....ali ima ih koji  ne stanuju gore već vozare baš dugoo do faxa.....

i sorry.....očito nisam ni skontala šta sam pročitala.....  :mig:
tvitu
Posts: 42
Joined: 11 Aug 2009, 20:42

da li moze neko samo da napise ako zna kada su konsultacije kod prof petkovica, koji dan i koliko sati i gdje je sad njegov kabinet...
mnooogoo hvala
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Misliš Petrovića? :P

Konsultacije su utorkom od 10:00 do 11:00. Prvi kabinet na drugom spratu lijevo. :)
tvitu
Posts: 42
Joined: 11 Aug 2009, 20:42

da, da (: preletila mi slova (:

mnooogo ti hvala (:
ignis
Posts: 36
Joined: 02 Mar 2009, 12:21

[quote="Dzenana88"]
pa rade li vanredni ovaj seminarski ili kako već......pošto vidim da od izbornog nema ništa......u čemu je štos.......hoćemo li se samo pojaviti na ispitu ...
[/quote]
Profesor je rekao vandrednima da se jave njemu, te da će im dati on teme i valjda reda-radi ispitati iste.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Prenosim pitanje i odgovor iz projekta ''Pitajte dekana''

Zbog čega još uvijek nema nikakve obavijesti (ispravite me ako griješim) o izbornim predmetima za vanredne studente? I kako će oni studenti koji nisu u mogućnosti dolaziti na predavanja iz predmeta Pravna klinika iz krivičnog prava položiti taj predmet budući da ste rekli da literature za taj predmet ne postoji, odnosno da bi studenti trebali praviti bilješke pa će na ispitu biti ispitivani o onome što ste predavali?


ODGOVOR: Već me nekoliko studenata upoznalo sa ovim pitanjem. Rekao sam im da se jave u utorak 11. maja kako bi ih uputio na literaturu za pripremanje ispita. Tako će biti preveziđen problem koji se pojavio oko izbornih predmeta za vanredne studente.

http://epravo.ba/dogadanja-na-fak ... -odgovori/
Post Reply

Return to “II godina”