PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

Sanele ruke ti se pozlatile  :)  :)  :)
minche001
Posts: 197
Joined: 17 Jul 2009, 13:30

[quote="TinkerBeLL"]
Kolega Sanele, hvala na informacijama.

Mene zanima da li je iko sa 0 prethodnih bodova pristupio testu i uspio da polozi nasljedno, ili da ja ovu knjigu i ne gledam do iduce skolske godine ako mi nema spasa?  :confused2:
[/quote]


I ja isto nemam nikakvih bodova :( a cula sam i ja da nema nista od prolaza, mada ne mogu da vjerujem da je to bas tako, vise od pola studenata bi moralo prenijeti taj predmet..
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

joj pala sam ovo  ;(

imal ovdje uvida ? vv
AmerC
Posts: 18
Joined: 22 Nov 2009, 10:29

Kad smo bili na uvidu testa rekla nam je da ce studenti koji poloze ovaj zavrsni test poloziti i ispit , ali smo ocigledno bili ovce kad smo povjerovali u tu izjavu. Po stanju koje vidim oni koji nisu polozili test , trebat ce dusu ispustiti da poloze ispit eventualno ga nece uopste moci poloziti. Kakva je logika u ovom bodovanju fakat mi nije jasno.

Iz kodifikacija ako opalis test, radis zavrsni intergalno sve i nosi ti 80 poena , to znaci mozes ga poloziti. A iz nasljednog ako opalis test , trebat ces cudo da polozis ispit. Na zavrsnom ispitu radis u biti obje parcijale a ispit ti nosi 50 posto, a iz gradjanskog lijepo osmisljeno: vanrednim test nosi 100 poena, redovnim i r.s. nosi 90 poena, a onim koji su polozili parcijalu 50 poena pa izvolite.

Joj bolonje majko mila, za sve na svijetu mi imamo ,,nas'' bosanski nacin pa i za bolonju.  :h035:
sanell
Posts: 211
Joined: 07 Oct 2009, 08:25

Nema na cemu!

Pise vam fino da ce ostali rezultati biti objavljeni sutra, 22. I 2010. Onim studentima kojima nista ne pise nisu pregledani radovi, njihovi rezultati ce biti sutra objavljeni. Pozdrav!
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

rezultati strasni! nadam se da na drugom roku nece biti jos teza pitanja  :kava:
xana
Posts: 155
Joined: 20 Jan 2010, 16:54

Ima li ovdje slucajno nekih koji su iz aktivnosti imali odredjeni broj pluseva a nisu dobili nijedan bod?
Last edited by xana on 21 Jan 2010, 19:38, edited 1 time in total.
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

[quote="xana"]
Ima li ovdje slucajno nekih koji su iz aktivnosti imali odredjeni broj pluseva a nisu dobili nijedan bod?
[/quote]

evo ja :D

ali sam joj otisla u kabinet nakon sto je izvjesila spiskove, i onda mi prof dala spiskove da se trazim na njima, neke je ocigledno pogubila er znam koliko me puta upisala a samo sam se jednom nasla na spisku =) i onda mi je dala neke bodove...

isto tako jos jednoj djevojci nije dala ni jedan bod za aktivnost a javljala se... ne znam sta je sa njom bilo na kraju...
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

je li istina da se moze izaci na nasljedno iaoko je ostao jedan predmet iz prve godine?
ako iko ista zna o tome, neka, javi, pls  :mig:
stulic
Posts: 45
Joined: 22 Oct 2009, 13:52

[quote="zaljepljena"]
je li istina da se moze izaci na nasljedno iaoko je ostao jedan predmet iz prve godine?
ako iko ista zna o tome, neka, javi, pls  :mig:
[/quote]

mislim da moze, jer je prof. govorila da moze. samo ne znam da li treba biti polozen test...
Post Reply

Return to “II godina”