PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

Ljudi pitanje:

Ja sam stari sistem i trebala sam izici na ispit jucer, ali nisam bila sigurna. Dakle, ostavila za septembar.
Vidim da je MPP2 (to je vjerovatno za bolonjce) odgodjen za 7.7. pa samo da provjerim - je li nekad neko ko je stari sistem pokusao izici na ispit s bolonjcima (ako propusti svoj rok) i obratno? Ne ocekujem pozitivan odgovor, ali ipak da provjerim - mozda je neko pokusao. Ako jeste, da ne cekam onda septembar...Svaki savjet je dobrodosao.

Pozz i hvala unaprijed  :f035:
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Otidji prije 7 nadji profesora i pitaj i zamoli mozda dopusti da pristupis ispitu.

Sad pitanje za one sto su juce polagali sta je profesor pitao iz 2 knjige, procesnog dijela?

hvala :)
DINCICA
Posts: 40
Joined: 08 Oct 2010, 20:58

Kada profesora mogu naći na fakultetu?
arimla
Posts: 7
Joined: 23 Dec 2009, 16:03

[quote="MI2"]
Ljudi pitanje:

Ja sam stari sistem i trebala sam izici na ispit jucer, ali nisam bila sigurna. Dakle, ostavila za septembar.
Vidim da je MPP2 (to je vjerovatno za bolonjce) odgodjen za 7.7. pa samo da provjerim - je li nekad neko ko je stari sistem pokusao izici na ispit s bolonjcima (ako propusti svoj rok) i obratno? Ne ocekujem pozitivan odgovor, ali ipak da provjerim - mozda je neko pokusao. Ako jeste, da ne cekam onda septembar...Svaki savjet je dobrodosao.

Pozz i hvala unaprijed  :f035:
[/quote]  Ja sam izlazila sa Bolonjcima, s tim da je meni prof rekao da dođem tada da polažem sa njima jer mi je samo taj ispit ostao i taj dan sam i dilomirala, a ti otiđi do prof pa ga zamoli da te primi, jer ništa ne gubiš, nikad se ne zna možda i položiš. :) Sretno!
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

Bolonja :) kako bi danas?
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

ima li termina za septembar?
dorinica
Posts: 58
Joined: 06 Mar 2011, 22:07

ima, 13. septembar
dzeni23
Posts: 100
Joined: 03 Jul 2010, 19:29

Moze li neko napisati kako je rasporedio vrijeme po slovima za 13 sep. Hvala
Samanta
Posts: 135
Joined: 10 Sep 2010, 20:05

moze li neko napisati koje konvencije tacno profesor pita ,bojim se da neku ne preskocim,a nisam sigurna koje su to tacno konvencije::::
dino_tz
Posts: 13
Joined: 06 Apr 2010, 20:53

Veliki pozdrav za kolege i koleginice!Samo ako moze jedna molba u vezi mpp?Mozete li mi reci kad profa postavi pitanje kod ugovornih obligacija sta sve navesti i reci da se zadovolji na taj odgovor kaoi i kriterij za  tu  6.Ostao mi je ovaj zadnji ispit,ne ide mi nikako jer ne odgovara mi ta materija a davno sam prestao biti ljubitelj i kolecionar profinih potpisa i pecata u svom indeksu.Molim Vas da mi pomognete oko ovog pitanja,jer frajer ga vrti stalno i cesto.Hvala puno i lijep pozz iz Tuzlanskog odjeljenja! dino_tz
Last edited by dino_tz on 22 Aug 2011, 17:01, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “IV godina”