PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dade
Posts: 123
Joined: 12 Mar 2009, 18:39

pa ne znam prosle godine sam ja uplacivo za sociologiju .... bila je ja mislim razlika u zadnjem broju .... al ne mogu da nadjem uplatnicu ... svrha doznake je jelde KOMISIJSKI ISPIT INSTITUCIJE RIMSKOG PRAVA  ??
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Ja bih samo da zaželim puuuuuuuuuno sreće svim kolegama i kolegicama koji sutra polažu rim... ;)
pera
Posts: 16
Joined: 23 Nov 2009, 00:03

[quote="alenko_sa"]
[quote="zdravko_l"]
jel dovoljno samo iz ove skripte uciti??  :S
[/quote]

Prvu parcijalu iz skripte, a drugu moras iz knjige :S
[/quote]

joj kako ne znate sebi olakšat. pa gdje ćeš prvu parcijalu iz skripte učit kad se upoznaješ s pojmovima i institutima,u biti prva parcijala je abeceda. Ja sam prvu iz knjige,drugu iz skripte,puno jednostavnije
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

je li to ni danas nema rezultata...ccc... :@
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="dade"]
pa ne znam prosle godine sam ja uplacivo za sociologiju .... bila je ja mislim razlika u zadnjem broju .... al ne mogu da nadjem uplatnicu ... svrha doznake je jelde KOMISIJSKI ISPIT INSTITUCIJE RIMSKOG PRAVA  ??
[/quote]
Jest...to ti je svrha doznake
Nema razlike u zadnjim brojevima...sav novac ide na Z.R. Pravnog fakulteta....
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="pera"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="zdravko_l"]
jel dovoljno samo iz ove skripte uciti??  :S
[/quote]

Prvu parcijalu iz skripte, a drugu moras iz knjige :S
[/quote]

joj kako ne znate sebi olakšat. pa gdje ćeš prvu parcijalu iz skripte učit kad se upoznaješ s pojmovima i institutima,u biti prva parcijala je abeceda. Ja sam prvu iz knjige,drugu iz skripte,puno jednostavnije
[/quote]
Kolega, uz duzno postovanje nemojte PAMETOVATI. Generacijama studenti polazu prvu parcijalu po skripti (a ko hoce nek uci iz knjige) i sad si ti nasao o nekim pojmovima i abecedi govoriti. Prvo pogledajte skriptu, pa onda iznesite svoje misljenje. Evo da ti kazem iskreno, ja sam ucio po knjizi i pokajao sam se, jer su moje kolege prije mene polozili prvu parcijalu sa izuzetno dobrim ocjenama.
maltus
Posts: 48
Joined: 07 Oct 2009, 21:12

da li su danas bili rezultati,ako neko zna?hvala
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

Interesuje me da li mogu sada u feb izaci usmeno jer sam prvi put pismeno?? hvala unaprijed :d055:
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

[quote="adi"]
Interesuje me da li mogu sada u feb izaci usmeno jer sam prvi put pismeno?? hvala unaprijed :d055:
[/quote]
Svakako da mozes, cak stavise ja mislim da je bolje izaci usmeno jer dobijes 2-3 pitanja a kad radis pismeno kao sto sam znas dobijes 5 pitanja i moras makar tri da uradis.
Mimi
Posts: 148
Joined: 21 Aug 2009, 23:08

raja da vas pitam ima li septembarski rok ove godine za rim?????
Post Reply

Return to “I godina”