Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
ani84
Posts: 131
Joined: 13 Dec 2009, 22:31

Interesuje me ako obnavljam 3 godinu..a imam polozena 2 ispita iz trece..jeli placam 500 ili 700 km za obnovu..hvala unaprijed na odgovoru.:)
gija
Posts: 77
Joined: 14 Jan 2011, 22:38

[quote="Swatch83"]
Naravno,sve punis sa novim prezimenom,prilozis zahtjev za promjenu prezimena i original vjencani list.
Prekrize staro prezime i dodaju novo,ne kupuje se novi index.
[/quote]

Veliko hvala kolegice, hvala na svim odgovorima!
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Ma nema na cemu,sretno :D
Pcelica Maja
Posts: 54
Joined: 20 Aug 2009, 23:28

Ako se dobro sjecam prilikom upisa na onom obavjestenju sta se sve i kome placa ranije je stojalo da se placa,pored ostalog, 5KM za osiguranje direktno na faxu,sad toga nema.Je li to znaci da se ono ne placa ili su oni pretpostavili da mi to trebamo znati i bez obavjestenja?
Adn@
Posts: 422
Joined: 14 Mar 2010, 17:39

Napokon da ima neko normalan na studenskoj sluzbi :d055:,danas sam predala papire za upis i radila je neka nova gospodja jako ljubazna i simpaticna jednostavno zena nije skidala osmjeh sa lica,posto sam cekala dugo u redu pa sam je posmatrala
SVAKA CAST  :d025:  DONIJELA JE NAPOKON OSVJEZENJE U STUDENSKOJ MEDJU ONIM HISTERICNIM OSOBAMA :cheer:
Vjecni studos
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2010, 12:59

Studentska nam je def. najslabija karika na fax-u (sad je jos i dobra kakva je bila).

I treba gospodja da se smjesi, koliko je danas ljudi bez posla, ili sta rade za minimalac, sto i nebi. A one stare... uf... sjecam se prije kad sam isao na onaj salter, kao da idem zubaru.  :mrgreen:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Potpuno se slažem sa tobom Adn@.  :bravo:

Prije svega kultura na niovu, smirena i bez nervoze. Lijepo objasni i ponovi ako treba, još te pita ako ti nije jasno. Par studenata je vratila prije mene i svakom je ponaosob objasnila šta treba da uplate, urade. A tek primanje papira i dokumenata polako i smireno lijepo razvrsta poreda vrati višak uplatnica bez bacanja. Pohvale idu i od mene definitivno. :d055:

Valjda se neće pokvariti ne do Bog. :h055:
Adn@
Posts: 422
Joined: 14 Mar 2010, 17:39

nadam se da ce tako ostati,jer zena je extra sve mi je objasnila na tako ljubazan nacin :d055:
nemogu da vjerujem da sam sa osmjehom otisla kuci po prvi put sa studenske :ples: 
amx
Posts: 62
Joined: 30 Oct 2009, 15:06

I od mene sve pohvale,bila sam prijatno iznenađena.
Virone
Posts: 50
Joined: 03 Jan 2011, 14:59

Takodjer sve pohvale za gospodju koja radi na studentskoj, bas zraci pozitivnom energijom. A sto se tice one druge doticne.. Predajem molbu da sa vanrednog predjem u redovne samofinansirajuce, kaze ona gdje ti je prosjek :S Ne treba reko prosjek, naveo sam sve u molbi koju predajem dekanu.. (zamisli da ja zaposlenici studentske sluzbe moram objasnjavati sta se moze, a sta ne)  :w947:
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”