PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

Da li mi netko od kolega može reći kada su predavanja za vanredne studente i u koliko...i što se tiče potpisa,šta rade vanredni studenti koji ne dobivaju ove potpise što sada dijele prof. redovnim studentima?????Ima li iko' da znaa :))))))))    :d055:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="saca"]
Da li mi netko od kolega može reći kada su predavanja za vanredne studente i u koliko...i što se tiče potpisa,šta rade vanredni studenti koji ne dobivaju ove potpise što sada dijele prof. redovnim studentima?????Ima li iko' da znaa :))))))))    :d055:
[/quote]

Vanredni ne trebaju potpise
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

[quote="Amcho"]
[quote="saca"]
Da li mi netko od kolega može reći kada su predavanja za vanredne studente i u koliko...i što se tiče potpisa,šta rade vanredni studenti koji ne dobivaju ove potpise što sada dijele prof. redovnim studentima?????Ima li iko' da znaa :))))))))    :d055:
[/quote]

Vanredni ne trebaju potpise
[/quote]

Znači ništa ne moramo raditi što se tiče potpisa...hvala puno :D samo još neka mi netko kaže 'ko zna kada su predavanja vanrednim i u koliko budu!?! :f055:
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

Ma nema predavanja za vanredne dodjes u koju hoces grupu i prisustvujes predavanjima  :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="saca"]
[quote="Amcho"]
[quote="saca"]
Da li mi netko od kolega može reći kada su predavanja za vanredne studente i u koliko...i što se tiče potpisa,šta rade vanredni studenti koji ne dobivaju ove potpise što sada dijele prof. redovnim studentima?????Ima li iko' da znaa :))))))))    :d055:
[/quote]

Vanredni ne trebaju potpise
[/quote]

Znači ništa ne moramo raditi što se tiče potpisa...hvala puno :D samo još neka mi netko kaže 'ko zna kada su predavanja vanrednim i u koliko budu!?! :f055:
[/quote]
Svasta i ovo da cujem. Posebno predavanja za vanredne,a posebna za redovne. Kolege, valjda ste jednom u zivotu otisli na fakultet. (ili mozda jednom na predavanja)
Berni
Posts: 37
Joined: 20 Dec 2009, 20:26

Kada će se moći prijavljivati ispiti preko iss-a?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Bera10"]
Kada će se moći prijavljivati ispiti preko iss-a?
[/quote]

Kada bude obavjestenje na oglasnoj ploci fax-sa,odnosno kada na ISSS budes imao spisak predmeta kad budes kliknuo prijavi ispite  :D
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Pitala sam ovo milion puta ali niko da odg.

Ja nisam dobila potpis od prof. Z. Grebo , jer nisam taj dan bila prisutna na predavanju. Ja sam 3 grupa i moja raja ima potpis. Eh da li mi neko moze reci kako da dobijem potpis od prof. Da li da ga pitam na pred. ili da odem u kabinet ! I hoce li mi dati potpis .... ima li jos neko da je u istoj situaciji!
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

[quote="DE_integro_ED"]
Pitala sam ovo milion puta ali niko da odg.

Ja nisam dobila potpis od prof. Z. Grebo , jer nisam taj dan bila prisutna na predavanju. Ja sam 3 grupa i moja raja ima potpis. Eh da li mi neko moze reci kako da dobijem potpis od prof. Da li da ga pitam na pred. ili da odem u kabinet ! I hoce li mi dati potpis .... ima li jos neko da je u istoj situaciji!
[/quote]

Kada je davao potpise prof. Grebo je rekao da problema oko potpisa neće biti i da ona/j kome trebaju potpisi dođe u terminima konsultacija ili predavanja i da će dobiti potpis. Predavanja su srijedom od 1-3h a za konsultacije nisam siguran (pogledaj na www.pfsa.unsa.ba).
Eto, nadam se da sam ti pomogao :)
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

[quote="alenko_sa"]
[quote="saca"]
[quote="Amcho"]
[quote="saca"]
Da li mi netko od kolega može reći kada su predavanja za vanredne studente i u koliko...i što se tiče potpisa,šta rade vanredni studenti koji ne dobivaju ove potpise što sada dijele prof. redovnim studentima?????Ima li iko' da znaa :))))))))    :d055:
[/quote]

Vanredni ne trebaju potpise
[/quote]

Znači ništa ne moramo raditi što se tiče potpisa...hvala puno :D samo još neka mi netko kaže 'ko zna kada su predavanja vanrednim i u koliko budu!?! :f055:
[/quote]
Svasta i ovo da cujem. Posebno predavanja za vanredne,a posebna za redovne. Kolege, valjda ste jednom u zivotu otisli na fakultet. (ili mozda jednom na predavanja)
[/quote]

Naravno da sam dolazila na fakultet,i na predavanja...pa kolega ako ne znate na drugim fakultetima postoje predavanja za vanredne,upravo zato što važe za >vanredne> pa predavanja budu u noćnim terminima !!!!Kako god,hvala na jednostavnom odgovoru kolega... :D
Post Reply

Return to “I godina”