Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Mislim da bi trebalo da moze, uostalom ne prenosis ispite u nredu godinu, vec uzimas ispite :D
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="bambi_88"]
mene zanima ovo.. ako oni "jednog lijepog sunčanog dana" :| uvedu tu koliziju... da li mi trebamo dati prvo predmete koji su nam ostali iz prethodne godine ili možemo odmah i ispite i naredne godine.. naravno uz pretpostavku da ćemo i te koji su nam ostali iz prethodne godine riješiti u toku upisane godine?????
[/quote]

Pošto su ponuđeni samo predmeti II semestra, logično je da nećeš prije slušanja predavanja polagati te predmete s naredne godine. Tako da kako god oni odluče, imaš januar i april da riješiš godinu koju obnavljaš.
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

[quote="Dama Pikova"]
[quote="bambi_88"]
mene zanima ovo.. ako oni "jednog lijepog sunčanog dana" :| uvedu tu koliziju... da li mi trebamo dati prvo predmete koji su nam ostali iz prethodne godine ili možemo odmah i ispite i naredne godine.. naravno uz pretpostavku da ćemo i te koji su nam ostali iz prethodne godine riješiti u toku upisane godine?????
[/quote]

Pošto su ponuđeni samo predmeti II semestra, logično je da nećeš prije slušanja predavanja polagati te predmete s naredne godine. Tako da kako god oni odluče, imaš januar i april da riješiš godinu koju obnavljaš.
[/quote]

da baš što se tiče toga... jedan predmet koji mi je ponuđen je baš iz prvog semestra... pa sam zato pitala
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="GiGas"]
Jesi ti siguran da to tako moze??? Da ja onda upisem obnovu, pa ovo kad izadje.. ionako cu uzeti samo predmete iz IV semestra...
[/quote]

Naravno da je tako, jer kolizione predmete ne možeš polagati dok ne očistiš godinu koju obnavljaš. Tek nakon što tu očistiš možeš preći  na polaganje kolizionih predmeta.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

E super onda, ionako su mi se popeli na vrh glave. Ovih dana cu upisati obnovu i pocet da ucim rim. A kolizija ce sama po sebi doci  :D
FareSa
Posts: 116
Joined: 11 Mar 2009, 00:03

nema kolizije, jednostavno se upises sa onoliko predmeta koliko ti je ostalo nepolozeno ( cini mi se najvise 5).i Njih placas po 100 km.
Tako mi rekose na studentskoj a i bice obavijest u cetvrtak...
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="FareSa"]
nema kolizije, jednostavno se upises sa onoliko predmeta koliko ti je ostalo nepolozeno ( cini mi se najvise 5).i Njih placas po 100 km.
Tako mi rekose na studentskoj a i bice obavijest u cetvrtak...
[/quote]

:f010:
Jao IDIOTA. Pa ljudi su već upisali obnovu... oooo ko ih ne bi bombardovao  :h035:
FareSa
Posts: 116
Joined: 11 Mar 2009, 00:03

kaze da ce biti vraceni dokumenti onome ko hoce , tako da nema frke po tom pitanju...
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

[quote="Dama Pikova"]
[quote="FareSa"]
nema kolizije, jednostavno se upises sa onoliko predmeta koliko ti je ostalo nepolozeno ( cini mi se najvise 5).i Njih placas po 100 km.
Tako mi rekose na studentskoj a i bice obavijest u cetvrtak...
[/quote]

:f010:
Jao IDIOTA. Pa ljudi su već upisali obnovu... oooo ko ih ne bi bombardovao  :h035:
[/quote]

:e010: :D ;( :D haha, majko mila
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

E sad stvarno nista ne kontam, ebo lud zbunjenog. Sta sad? Ja upisujem drugu godinu i prenosim 3 predmeta, tako nekako?? ili sta ??
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”