PFSA: Obligacije - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Moze li mi neko objasniti na koji nacin se radi zadatak,kojim redom sta treba napisati...????????
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

kada su septembarski rokovi ... tnx
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Imaš sve rokove u temi rokovi i termini...
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

Moze li neko od raje kad dodje sa ispita da napise kako je bilo,koja su pitanja naravno za stari sistem!jel bio tezak test?hvala unaprijed!
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

[quote="lejlaaa"]
Moze li neko od raje kad dodje sa ispita da napise kako je bilo,koja su pitanja naravno za stari sistem!jel bio tezak test?hvala unaprijed!
[/quote]

Takodjer, pridruzujem se molbi, ako Vam nije tesko napisite nam pitanja iz obje grupe, HVALA!    :d055: :d055: :d055:
ciciban5
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2010, 08:33

Meni su bila pitanja : Jedinstvenost reguliranja ugovornih odnosa; Vrste zastupanja; Akcesornost jemstva; Stetna radnja; Snizenje naknade; Prava poslovodje bez naloga; ( zasad se ne mogu vise sjetiti) A iz druge knjige : Prodajni nalog; Opoziv poklona zbog nezahvalnosti poklonoprimca;  Obaveze ostavoprimca (mislim).. Ako neko jos zna ili ako sam negdje pogrijesila neka napise. bilo je jos i napisati tuzbu zbog neispunjenja obaveze zalogoprimca gdje sve podnatke unosi student
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

hvala ciciban na pitanjima,nadam se da ce se jos neko smilovati pa napisati i ostala pitanja!
laurora
Posts: 4
Joined: 22 Aug 2010, 22:44

[quote="ciciban5"]
Meni su bila pitanja : Jedinstvenost reguliranja ugovornih odnosa; Vrste zastupanja; Akcesornost jemstva; Stetna radnja; Snizenje naknade; Prava poslovodje bez naloga; ( zasad se ne mogu vise sjetiti) A iz druge knjige : Prodajni nalog; Opoziv poklona zbog nezahvalnosti poklonoprimca;  Obaveze ostavoprimca (mislim).. Ako neko jos zna ili ako sam negdje pogrijesila neka napise. bilo je jos i napisati tuzbu zbog neispunjenja obaveze zalogoprimca gdje sve podnatke unosi student
[/quote]e  raja pomagajte  ja ne  kontam ovu tuzbu cak sam presla  sve tuzbe  u praktikumu al ovu ne kontam  kako da napisem  :moli:
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

kakva bi prolaznost :) :)
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

Molba kolegicama i kolegama da stave pitanja sa danasnjeg roka!!!  :d055: :d055: :d055:
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”