PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

E da vas pitam za ovo

Koleginica mi je danas rekla,da je Irena rekla na vjezbama sljedece: "Ko ne izadje u januaru na ispit,pa makar i reda radi,da nema pravo izaci u februaru,odnosno da je februar samo poporavni za one sto nisu polozili u januaru"

Koleginica mi rece da je dobro to cula i da je Irena ponovila 3x

Jel to moguce? :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Amcho"]
E da vas pitam za ovo

Koleginica mi je danas rekla,da je Irena rekla na vjezbama sljedece: "Ko ne izadje u januaru na ispit,pa makar i reda radi,da nema pravo izaci u februaru,odnosno da je februar samo poporavni za one sto nisu polozili u januaru"

Koleginica mi rece da je dobro to cula i da je Irena ponovila 3x

Jel to moguce? :D
[/quote]
Mah brate, izgleda da je sve moguce :S pa i to. Ali nije mi nekako logicno, al et !!!!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Alenko_sa

Iskreno i meni je to bas glupo,tjera nas da bezze izlazimo na ispit ako necemo

Ocigledno hoce da sto vise raje padne,pa da mogu uzeti para na komisijskim ispitima -.-
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Amcho"]
@Alenko_sa

Iskreno i meni je to bas glupo,tjera nas da bezze izlazimo na ispit ako necemo

Ocigledno hoce da sto vise raje padne,pa da mogu uzeti para na komisijskim ispitima -.-
[/quote]
Izgleda da je tako, sreca pa nisam vasa generacija, nekakva vam nova pravila uvode !! Samo covjek da se rokne !!! Bog te pitao sta ce vam uradti na drugoj godini, koja je i ovako i onako teska :S
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

[quote="Amcho"]
E da vas pitam za ovo

Koleginica mi je danas rekla,da je Irena rekla na vjezbama sljedece: "Ko ne izadje u januaru na ispit,pa makar i reda radi,da nema pravo izaci u februaru,odnosno da je februar samo poporavni za one sto nisu polozili u januaru"

Koleginica mi rece da je dobro to cula i da je Irena ponovila 3x

Jel to moguce? :D
[/quote]

Moguce itekako, zapravo je ziva istina.:D
Bit ce nas koji cemo izaci sutra i samo se potpisati, da bi imali mogli izaci u februaru.:D Ne vidim logiku,ali ko nas pita.?!  :mrgreen:
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

imam pitanje i nadam se da ne ponavljam necije
polazem 21. rim KOMISIJSKI
dakle, sta mi je ciniti?
kada da uplatim pare, na koji racun, kada da donesem uplatnicu, gdje i kome da je dam, koju prijavu da kupim????
bila sam na konsultacijama ali me ass.bukvalno istjerala iz kabineta, pa ako ima neko da zna sta mi je ciniti, neka mi javi, pls.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zaljepljena"]
imam pitanje i nadam se da ne ponavljam necije
polazem 21. rim KOMISIJSKI
dakle, sta mi je ciniti?
kada da uplatim pare, na koji racun, kada da donesem uplatnicu, gdje i kome da je dam, koju prijavu da kupim????
bila sam na konsultacijama ali me ass.bukvalno istjerala iz kabineta, pa ako ima neko da zna sta mi je ciniti, neka mi javi, pls.


[/quote]
Eh sad tacno ne znam koji je broj tog racuna sto se mora platiti. Samo znam da to uplacujes u banci i sa tom priznanicom i indexom ides kod profesora na komisijski.
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

@ Alenko: hvala ti puno.
nasla sam broj racuna pravnog fakulteta sa uplatnice od skolarine  :mrgreen:
evo ga za sve one kojima treba: 3389002208251473
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Koje prijavio Rim mor izaci na njega ili ? vidim da je Irena zeznuta ccc
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="vecaveca"]
Koje prijavio Rim mor izaci na njega ili ? vidim da je Irena zeznuta ccc
[/quote]
Izgleda da je tako, jer ako ne izadjes gubis pravo na popravni !!! A nije zeznuta, po meni ona je OK !!!(svako ima svoje misljenje) :)
Post Reply

Return to “I godina”