PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Pa ass mi je odg da je prosao taj rok za upis, kao rekla mi je da dodjem tada a jedino sto mi je rekla jeste "kolega mozete doci na upis", a tek danas mi je rekla kao trebao sam doci na taj upis vezan za septembarske rokove,a prije toga sam poslao mail da pitam kada tacno i odg nisam dobio sve do danas, a danas mi je receno da ne zna kada i da li ce uopste biti opet rok za upis ocjene, prof mi je odg na mail nakon mog obrazlozenja -javite se ass. Ne znam sta da radim.
Last edited by Smacker on 21 Sep 2012, 13:44, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

@Smacker
Ovako. Ne znam koji je predmet u pitanju. Uglavnom i on se moze polagati u septembru (taj jedan rok, ako si nova bolonja).
Eh fino kada postavi rezultate, tu pise kada je upis ocjena. I odes tog datuma.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Kolega shvatam ja tebe ali je taj rok prosao, upravo taj za novu bolonju septembarski, upis je bio prije dan ili dva,to mi predstavlja problem,a milion puta sam se ass javio s pitanjem kad da dodjem i nisam dobio odg do danas,a danasnji je bio da sam trebao doc tada.
Last edited by Smacker on 21 Sep 2012, 13:45, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

@Smacker
Ahaaa, tako mi reci! :D A koji je predmet u pitanju?? Taj predmet mora biti i za staru bolonju (tj oni koji imaju drugi septembarski rok). Prati situaciju i kada izadju rezultati (za staru bolonju), provjeri kada je upis ocjena. To mi jedino pada na pamet! :D
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

To je to o cemu ti pricam, a predmet je PPSIP Kod profesora Đonlagića. Na isss-u sad kad je otvorena prijava za staru bolonju uopste ga nema ponudjenog nigdje, kao da nema uopste roka septembarskog za staru bolonju sto se tice ovog predmeta. Teski peh.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Nisi peh. Evo odgovora! :)
http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ra ... red-ispita

Otvori rokove za drugu godinu, I nadji septembarske rokove za staru bolonju. Kako sam ja vidio 16 tog je drugi rok. Sretno! ;)

Sent from my X10i using Tapatalk
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Ja se nadam da ce moci. Hvala ti puno i izvini ako sam te ispeglao.
Last edited by Smacker on 21 Sep 2012, 13:45, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Ma nije problem! Samo da to sredis. Pozzz :D

Sent from my X10i using Tapatalk
shoba
Posts: 106
Joined: 25 Sep 2010, 15:47

Nisam ni ja upisao te privredne sisteme i rekla mi je asistentica da dodjem na upis  kad bude upis ocjene iz Ekonomije sa prve godine,njima je ispit 11 pa ce tad nekad biti i upis eto.
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

[quote="shoba"]
Nisam ni ja upisao te privredne sisteme i rekla mi je asistentica da dodjem na upis  kad bude upis ocjene iz Ekonomije sa prve godine,njima je ispit 11 pa ce tad nekad biti i upis eto.


[/quote]Kad 11, mislis sutra?Je li sutra upis ocjene ili tek rade ispit sutra?Molim te odg.Hvala.
Post Reply

Return to “II godina”