PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

jel ima neko da se sjetio slikat rezultate? :kava:
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="Begy"]
[quote="lamy"]
[quote="TinkerBeLL"]
[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
[/quote]

Zahvaljujem na brzom odgovoru  :)
[/quote]

Rezultati iz bracnog izasli danas u 4, ja mislim da je do sada izasao samo onaj spisak sto su kod asistentice radili.. od 100 polozilo oko 10, a 3-4 pozvano na usmeni....ja medju njima...pa ovim putem molim sve koji mogu da se sjete esejskih pitanja, da ovdje napisu posto uglavnom na usmenom pita esejska sa testova...pozz svima
[/quote]

kad se radilo kod asistentice ?
Begy
Posts: 16
Joined: 22 Jan 2010, 18:56

[quote="am3l"]
[quote="Begy"]
[quote="lamy"]
[quote="TinkerBeLL"]
[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
[/quote]

Zahvaljujem na brzom odgovoru  :)
[/quote]

Rezultati iz bracnog izasli danas u 4, ja mislim da je do sada izasao samo onaj spisak sto su kod asistentice radili.. od 100 polozilo oko 10, a 3-4 pozvano na usmeni....ja medju njima...pa ovim putem molim sve koji mogu da se sjete esejskih pitanja, da ovdje napisu posto uglavnom na usmenom pita esejska sa testova...pozz svima
[/quote]

kad se radilo kod asistentice ?
[/quote]

Ja mislim da je podijeljeno da neke testove pregleda ass, a neke profesorica...pa sam nazvao tako ''sto su kod ass radili''....moram naglasiti da nisam siguran da je tako 100%
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

jel radi sutra fax ?
Begy
Posts: 16
Joined: 22 Jan 2010, 18:56

[quote="am3l"]
jel radi sutra fax ?
[/quote]

radi...
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Ajde ako neko od vas slucajno ide sutra na fax da uslika te rezultate...meni ama bas nikako nije na ruku a na isss-u nema nista  :(
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

ja ne mogu da vjerujem da je tako mala prolaznost  :S
prave bauk od jednog laganog i zanimljivog predmeta. cudi me da nas ne tjera da ucimo brojeve clanova kod svake konvencije ili medjunarodnog ugovora  :mad2:
najgore mi je za zadatke....ako ima neko da se sjeti nekog zadatka (s mogucim rjesenjem  :f010: ) neka napise, bila bih mu mnogo zahvalna  :biggrinlove:
ajli
Posts: 73
Joined: 21 Jun 2009, 21:57

cisto sumnjam da je bas 10 od 100.to su dezinformacije,to je nemoguce.

Jos jednom,ako neko ode da vidi rezultate,bili bismo zahvalni ako biste uslikali i odmah postavili...hVALAA :)
jasmina
Posts: 160
Joined: 13 Apr 2009, 20:48

Da li neko zna kad je upis ocjena iz bračnog prava? Da nam ne bude sad u ponedeljak kao i onima na predroku... ja još nisam vidjela rezultate,al čisto sumnjam da sam položila kad sam pročitala kakva je prolaznost bila.. :dunno: mnogo je bilo lakše na predroku, al nam niko nije kriv što tad nismo izašli...barem ja tako mislim za sebe  :U
ajli
Posts: 73
Joined: 21 Jun 2009, 21:57

[quote="jasmina"]
Da li neko zna kad je upis ocjena iz bračnog prava? Da nam ne bude sad u ponedeljak kao i onima na predroku... ja još nisam vidjela rezultate,al čisto sumnjam da sam položila kad sam pročitala kakva je prolaznost bila.. :dunno: mnogo je bilo lakše na predroku, al nam niko nije kriv što tad nismo izašli...barem ja tako mislim za sebe  :U
[/quote]

Meni sad javio prijatelj da sam polozila i veoma sam sretnaa :) a toliko su me bili prepali  ;(  Upis je 07.02. tako mi rece on,ali to dodje sutra  a nedjelja nije mi jasno.Pitat cu ga jos jednom,pa objavim veceras. Mozda nisma dobro razumjela. Idi poghledaj rezultate ,mozda i nije toliko bas katastrofalno,i ja sam bila izgubila sve nade,ALI evo ..  :)  sa srecoom !! :) ;)
Post Reply

Return to “II godina”