PFSA: Kriminologija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Zvjezdica1990
Posts: 61
Joined: 05 Dec 2009, 23:32

eee :) može li mi netko reći jesu vam na isssu izašli rezultati iz kriminologije..ja sam davno položila ali mi nema ....hvala :) :zamisljen: :mig:
Solar
Posts: 291
Joined: 06 Dec 2009, 23:05

Nema ni meni, josh sam preko parc polozio  :f010:
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

kolege i kolegice treba li ovu krimin prijaviti da se beze nezeznem :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="adi"]
kolege i kolegice treba li ovu krimin prijaviti da se beze nezeznem :D
[/quote]

Ja sam je prijavio iako sam polozio,nek se nadje i nek sam miran :p031:
Amer
Posts: 68
Joined: 08 Nov 2009, 12:36

Ej ljudi sad udjoh na isss i pise tamo da mogu prijaviti kriminologiju iako sam je polozio davno... :S

Jel se i vama slicno desava i trebamo li je uopste prijavljivati, iako je vec davno prijavljena i polozena!??
romarock
Posts: 49
Joined: 06 Feb 2010, 15:54

[quote="Amer"]
Ej ljudi sad udjoh na isss i pise tamo da mogu prijaviti kriminologiju iako sam je polozio davno... :S

Jel se i vama slicno desava i trebamo li je uopste prijavljivati, iako je vec davno prijavljena i polozena!??
[/quote]
Kod mene je slican slucaj, polozio sam je sad prvog, mislim da treba da prijavis bez obzira sto si ranije polozio ispit jer ako ne prijavis ispit na isss-u nemogu ti upisati ocjenu od ranije.
Amer
Posts: 68
Joined: 08 Nov 2009, 12:36

[quote="romarock"]
[quote="Amer"]
Ej ljudi sad udjoh na isss i pise tamo da mogu prijaviti kriminologiju iako sam je polozio davno... :S

Jel se i vama slicno desava i trebamo li je uopste prijavljivati, iako je vec davno prijavljena i polozena!??
[/quote]
Kod mene je slican slucaj, polozio sam je sad prvog, mislim da treba da prijavis bez obzira sto si ranije polozio ispit jer ako ne prijavis ispit na isss-u nemogu ti upisati ocjenu od ranije.
[/quote]

Sto je najtuznije davno sam upisao ocjenu, a na isss-u nije jos evidentirano nista, jos pise opcija za prijavu... svasta stvarno...
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

ne znam bas sigurno,ali ako je u indeksu upisano valjda se ne bi ni trebala prijavljivati...kod nas je imala spisak ko je prijavio kad smo prvi put prijavljivali,tako da nije upisala onome ko nije evidentiran da je prijavio na isss-u,zasto bismo opet prijavljivali,doduse ne gubimo nista,ali stvarno je smijesno ovo polozila sam vec sredinom maja,jos nije upisano...ne razumijem...
Amer
Posts: 68
Joined: 08 Nov 2009, 12:36

Evo poslao sam mail asistentici, nadam se da ce odgovoriti...
Post Reply

Return to “I godina”