PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

[quote="alenko_sa"]
[quote="amila"]
[quote="Diesel"]
gdje se mogu naci zadaci iz ovog divnog predivnog predmeta?pretrazila sam sve kopirnice u gradu i nista :moli: :moli: :moli:
[/quote]

Nisam sigurna da i ima tih zadataka,ako grijesim,neka me neko ispravi.Mi smo te zadatke radili na vjezbama s ass,u biti zadatak mozes da rijesis ako poznajes materiju bez da ih prethodno nesto "vjezbas"....
[/quote]
Nema zadataka iz bracnog, djaba obilazis kopirnice !! (Imas samo one sto smo radili na vjezbama, ali nikad ne znas koji oni hoce tacan rezultat). Pa tako kad ti dodje zadatak, samo pisi !! Mozda se i posreci !!!!
[/quote]

ok hvala puno pozzz
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Kad li bi mogli biti gotovi rezultati iz ovoga  :o293:
Eto Halapic je to expressno odradio za MPK, valjda ce i ovi u dan-dva jer radili smo dan poslije kodifikacija  :moli:
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="TinkerBeLL"]
Kad li bi mogli biti gotovi rezultati iz ovoga  :o293:
Eto Halapic je to expressno odradio za MPK, valjda ce i ovi u dan-dva jer radili smo dan poslije kodifikacija  :moli:
[/quote]

mi smo prosli put radili 14.01,znaci cetvrtak a rezultati su izali u petak sljedece sedmice tako da bi i vama,ja mislim,trebali u petak....
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

[quote="TinkerBeLL"]
[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
[/quote]

Zahvaljujem na brzom odgovoru  :)
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

ako neko ima zadatke u elektronskoj formi da posalje u skriptarnicu  svi zaposleni vanredni studenti bili  bi vise nego zahvalni :moli: :moli:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Diesel"]
ako neko ima zadatke u elektronskoj formi da posalje u skriptarnicu  svi zaposleni vanredni studenti bili  bi vise nego zahvalni :moli: :moli:
[/quote]
Samo je tuga sto tih zadataka nema u pisanoj formi. Izgleda da se oni prenose sa koljena na koljeno usmenim putem !! hehehehe, sve u svemu, kad dodje zadatak pisi sta ti mislis, mozda se sta i potrefi !!! :D
Begy
Posts: 16
Joined: 22 Jan 2010, 18:56

[quote="lamy"]
[quote="TinkerBeLL"]
[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
[/quote]

Zahvaljujem na brzom odgovoru  :)
[/quote]

Rezultati iz bracnog izasli danas u 4, ja mislim da je do sada izasao samo onaj spisak sto su kod asistentice radili.. od 100 polozilo oko 10, a 3-4 pozvano na usmeni....ja medju njima...pa ovim putem molim sve koji mogu da se sjete esejskih pitanja, da ovdje napisu posto uglavnom na usmenom pita esejska sa testova...pozz svima
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Begy"]
[quote="lamy"]
[quote="TinkerBeLL"]
[quote="lamy"]
Zna li neko kada ce biti upis ocijene za ispit obavljen 28.1.??
[/quote]

Jos smo u iscekivanju rezultata ispita radjenog 28.1., pa ce se kao i uvijek i ta informacija naci na spisku kada bude postavljen.
Cim bude - oglasit cemo.
[/quote]

Zahvaljujem na brzom odgovoru  :)
[/quote]

Rezultati iz bracnog izasli danas u 4, ja mislim da je do sada izasao samo onaj spisak sto su kod asistentice radili.. od 100 polozilo oko 10, a 3-4 pozvano na usmeni....ja medju njima...pa ovim putem molim sve koji mogu da se sjete esejskih pitanja, da ovdje napisu posto uglavnom na usmenom pita esejska sa testova...pozz svima
[/quote]
Prijatelju esejsko kod nas je bilo na drugoj parcijali da napisemo na koji nacin se suzbija nasile u porodici u BiH,a ti malo vise ponovi one postupke (npr. sklapanje braka). A da ti kazem, profesorica pita ono sto ti nisi znao (ili si napisao, a njoj se nije svidjelo) napisati na ispitu. Pa tako sjeti se pitanja koje si slabo uradio, jer ono ce ti sto posto doci da odgovaras.
Pozz i sretno !!!!
Post Reply

Return to “II godina”