PFTZ: Administracija i protokol

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Post Reply
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

[quote="pravoo"]
ljudi jel zna neko kad ce bit taj upis ocjene da li je u ovoj sedmici?
[/quote]
bio sam danas na faxu i bio je ispit uvali nam ga beriz,,,i rekao je da je upis mozda u nedjelju 4 jula, al to nije sigurno i da ce u toku sedmice postaviti na oglasnoj  tacno kad ce biti
baby_blue
Posts: 7
Joined: 28 Feb 2010, 13:22

ajoj,jesam baksuz:( ajd valjda ce bit jos jedna popravni:(((
Aldinho
Posts: 68
Joined: 03 Nov 2009, 19:45

Svaka cast na pogresnim informacijam,ostade mi administracija za septembar ako ne bude sta prije? :|
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

aaaaaaaaaaa jbg i ja sam dobio pogresne informacije i ja sam izgubio rok, al bit ce sad pocetkom augusta jos jedan rok ja mislim, a predmet nije tezak i kad bi ostao za septembar,,,,uglavnom sretno nam kako god :moli:
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="a_rmin_"]
aaaaaaaaaaa jbg i ja sam dobio pogresne informacije i ja sam izgubio rok, al bit ce sad pocetkom augusta jos jedan rok ja mislim, a predmet nije tezak i kad bi ostao za septembar,,,,uglavnom sretno nam kako god :moli:
[/quote]

Kako je bio,pishe lijepo da je samo uvid bio,ne moze tako napisati i dati ispit... :@
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

[quote="Arhim"]
[quote="a_rmin_"]
aaaaaaaaaaa jbg i ja sam dobio pogresne informacije i ja sam izgubio rok, al bit ce sad pocetkom augusta jos jedan rok ja mislim, a predmet nije tezak i kad bi ostao za septembar,,,,uglavnom sretno nam kako god :moli:
[/quote]

Kako je bio,pishe lijepo da je samo uvid bio,ne moze tako napisati i dati ispit... :@
[/quote]
i ja sam mu to govorio da nije dobro napisao i pitao ga da nam odgodi a on nece da prica, kaze trebali ste znati da je uvid 15 min i da je odmah nakon toga ispit, ja mu kazem da smo mi mislili da nema ispita jer po glavnom rasporedu ispita pise da je ispit u 9 sati a on napisao da je uvid u 9, i da nije spominjao ispit na oglasu i da smo mi mislili da nema ispita a on se nasmija i ode jbg....
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="a_rmin_"]
[quote="Arhim"]
[quote="a_rmin_"]
aaaaaaaaaaa jbg i ja sam dobio pogresne informacije i ja sam izgubio rok, al bit ce sad pocetkom augusta jos jedan rok ja mislim, a predmet nije tezak i kad bi ostao za septembar,,,,uglavnom sretno nam kako god :moli:
[/quote]

Kako je bio,pishe lijepo da je samo uvid bio,ne moze tako napisati i dati ispit... :@
[/quote]
i ja sam mu to govorio da nije dobro napisao i pitao ga da nam odgodi a on nece da prica, kaze trebali ste znati da je uvid 15 min i da je odmah nakon toga ispit, ja mu kazem da smo mi mislili da nema ispita jer po glavnom rasporedu ispita pise da je ispit u 9 sati a on napisao da je uvid u 9, i da nije spominjao ispit na oglasu i da smo mi mislili da nema ispita a on se nasmija i ode jbg....
[/quote]


*,
pa nije zeznuo jednog covjeka...ne mogu da  vjerujem sta kod nas na faxu rade.

Pa jel se zna hoce li uskoro biti kakav rok iz ovog predmeta,jer nas bas dosta nije izaslo?

Dio posta je obrisan!
otpravnik
Last edited by Arhim on 01 Jul 2010, 13:36, edited 1 time in total.
Elvisa
Posts: 56
Joined: 30 Nov 2009, 23:01

Stvarno nije fer...Ja neznam zasto sluzi oglasna ploca!!!!
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

nece bit nikakvog naknadnog,, samo onaj redovni popravni rok  ili ako ubace neki socijalni rok
majaga
Posts: 29
Joined: 24 Mar 2010, 17:03

Izasli rezultati
Post Reply

Return to “Prva godina”