PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="alenko_sa"]
[quote="vecaveca"]
misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
[/quote]
Ma svejedno ko diktira, jedne godine on diktira druge ass. Uglavnom su to ista pitanja. A tih prvih 55 pitanja su za prvu parcijalu.
[/quote]

Jesu za I parc.

Ali ce za test u cetvrtak gradivo koje smo radili do testa (citaj: CITAVA KNJIGA :D )
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

imam ja jedno pitanje u vezi rima... ako ja obnavljam prvu godinu i ja sam vec izasla tri puta na rim... ostala mi je druga parcijala... po pravilu ja bih trebala ici na komisijski ali jel to vrijedi iako obnavljam prvu godinu i ako sam napocetku dala u skolarini medu ostalim 100km i za rim jel ja trebam dati onih 60 km koji se inace daju za komisijski?????
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

[quote="bambi_88"]
imam ja jedno pitanje u vezi rima... ako ja obnavljam prvu godinu i ja sam vec izasla tri puta na rim... ostala mi je druga parcijala... po pravilu ja bih trebala ici na komisijski ali jel to vrijedi iako obnavljam prvu godinu i ako sam napocetku dala u skolarini medu ostalim 100km i za rim jel ja trebam dati onih 60 km koji se inace daju za komisijski?????
[/quote]
I mi koji obnavljamo ako smo u toku prosle godine izlazili tri ili vise puta na ispit ove godine moramo uplatiti jos 60KM bez obzira sto smo uplatili po 100 KM po predmetu.Mislim da zaista po ovom pitanju nisu realni....
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

[quote="Amcho"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="vecaveca"]
misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
[/quote]
Ma svejedno ko diktira, jedne godine on diktira druge ass. Uglavnom su to ista pitanja. A tih prvih 55 pitanja su za prvu parcijalu.
[/quote]

Jesu za I parc.

Ali ce za test u cetvrtak gradivo koje smo radili do testa (citaj: CITAVA KNJIGA :D )

[/quote]



za test je prva parcijla,receno na zadnjim vjezbama
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

[quote="nerica"]
[quote="bambi_88"]
imam ja jedno pitanje u vezi rima... ako ja obnavljam prvu godinu i ja sam vec izasla tri puta na rim... ostala mi je druga parcijala... po pravilu ja bih trebala ici na komisijski ali jel to vrijedi iako obnavljam prvu godinu i ako sam napocetku dala u skolarini medu ostalim 100km i za rim jel ja trebam dati onih 60 km koji se inace daju za komisijski?????
[/quote]
I mi koji obnavljamo ako smo u toku prosle godine izlazili tri ili vise puta na ispit ove godine moramo uplatiti jos 60KM bez obzira sto smo uplatili po 100 KM po predmetu.Mislim da zaista po ovom pitanju nisu realni....
[/quote]

dubra samo da poberu pare pa da ih trose za sebe....
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="Amcho"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="vecaveca"]
misli te na 55 pitanja pa normalno da ce biti ista kada ih on diktiraaaaaaa :D :D
[/quote]
Ma svejedno ko diktira, jedne godine on diktira druge ass. Uglavnom su to ista pitanja. A tih prvih 55 pitanja su za prvu parcijalu.
[/quote]

Jesu za I parc.

Ali ce za test u cetvrtak gradivo koje smo radili do testa (citaj: CITAVA KNJIGA :D )

[/quote]nije citava knjiga,zadnja informacija je samo prva parcijala prvih 55 pitanja:)
zdravko_l
Posts: 108
Joined: 21 May 2009, 19:53

kojeg januara je ovaj prvi ispitni termin ??
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

[quote="zdravko_l"]
kojeg januara je ovaj prvi ispitni termin ??
[/quote]


za one koji obnavljaju ili im je iz prve godine ostao Rim termin im je 21.01.2010. a drugi termin je 11.02.2010.  Ako sam slucajno pogrijesila neki datum(a mislim da nisam) Provjerite na oglasnoj ploci I godine kod ulaznih vrata...  :f040: :f040: :f040:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Prvi termin je 14.1.
zdravko_l
Posts: 108
Joined: 21 May 2009, 19:53

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Prvi termin je 14.1.
[/quote]

pa je li sada 14.1    ili    21.1    ??  :S
Post Reply

Return to “I godina”