PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dzeniii
Posts: 428
Joined: 05 Jan 2010, 00:00

Pa nigdje veze vala. Ja sam napisala 5 ipo stranica i baš ste me prepale.. Sudeći po ovome što čitam, pitam se da l' to prof. uopšte čita??
Last edited by Dzeniii on 12 Dec 2013, 21:48, edited 1 time in total.
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

Ma kakvo čitanje.....Ako krenemo od sebe,eto baš bi neko pročitao 200 rukopisa i radova.
Uz njenu konstantnu zauzetost,mislim da  se to samo preleti...Zato je neko i naglasio da se podvlače neki naslovi,da bi njoj bilo lakše "preletjeti" preko toga.

Jedino!!!ako  bude ona arogantna demonstratorica pregledala...HAha
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Ne znam odakle te priče da prof. ne pregleda radove. Lično sam otišao jednom na uvid iz MJP II jer nisam bio zadovoljan rezultatima, radovi kolega kao i moj su uredno svi bili pregledani i prof. mi je tačno ukazala na greške i propuste kod pojedinih pitanja. Da je tako kako raja priča onda ne bi čekali rezultate po mjesec dana nego bi bili izbačeni za 5-7 dana. Važno je kako uradite ispit i bitan je kvalitet, može neko napisati 15 str. od čega je 10 ponavljanje i propisanje iz šupljeg u prazno, a neko može u 5 str. sažeto navesti najvažnije stvari i dobiti solidnu ocjenu. :mig:
Stari Grad
Posts: 42
Joined: 09 Oct 2011, 11:35

[quote="Amcho"]
Ne znam odakle te priče da prof. ne pregleda radove. Lično sam otišao jednom na uvid iz MJP II jer nisam bio zadovoljan rezultatima, radovi kolega kao i moj su uredno svi bili pregledani i prof. mi je tačno ukazala na greške i propuste kod pojedinih pitanja. Da je tako kako raja priča onda ne bi čekali rezultate po mjesec dana nego bi bili izbačeni za 5-7 dana. Važno je kako uradite ispit i bitan je kvalitet, može neko napisati 15 str. od čega je 10 ponavljanje i propisanje iz šupljeg u prazno, a neko može u 5 str. sažeto navesti najvažnije stvari i dobiti solidnu ocjenu. :mig:




[/quote]
Hvala, to je odgovor koji sam ocekivao  :d055:
Last edited by Stari Grad on 13 Dec 2013, 01:06, edited 1 time in total.
Malenaa231
Posts: 170
Joined: 29 Jun 2012, 13:51

nije demonstratorica nego je bila kao ispomoc profesorici na ispit i iskreno i ja sam sama ostala u cudu na kakvom je nivou nekolegijalnost od strane odredjene osobe bilo sto je previse previse mene je bilo stid naspram kolega al svak bira svoje put kako ce se i kojem svjetlu pokazati
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

Pa dobro,iskustva su nam različita,ali svi se nadamo najboljem,što se tiče i ispita i profesorice.

A što se tiče  kolegijalnosti,taj smo ispit davno pali...To guranje laktovima nauštrb drugih...
hmm
sari5
Posts: 30
Joined: 14 Nov 2013, 22:44

Zna li neko kada su kod profesorice konsultacije? Zahvaljujem... :D
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Koja se pitanja uce za 2. parcijalu i koja od njih su "kljucna"? Zahvaljujem :kava:
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

Jel' se uci po knjizi  V.Đ. Degana - Međunarodno pravo ? Izdano godine ?  Gdje kupiti ? Koliko strana ?

Bolje knjiga ili skripta iz ovog predmeta ?

Kako izgleda integralni ispit  ?

Kakva su ovo pitanja sto se spominju, nekakve zvijezdice, pa nije matematika i Vene  :haha:  Gdje se mogu naci ta pitanja za spremanje, integralnog, ispita ? Listam evo 15stranica unazad i nigdje ih nema na nekoj kamari ...

Hvala  :mrgreen:
Last edited by cisco on 17 Dec 2013, 17:24, edited 1 time in total.
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Ja sam učila iz skripte, za prvu parcijalu moraš naučiti 9 pitanja (prelistaj zadnjih par stranica), za drugu ne znam koliko.
Post Reply

Return to “III godina”