PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

jel moguce da duve nece dopustiti cak ni u septembru?  :O
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

samo ucite i polazite sto vise,ako dodjete pred kraj dat ce vam i drugi rok ili ga molite,+ kolektivno , dozvolit ce vam..na bojte se , duve je super :)
samsung11
Posts: 97
Joined: 08 Sep 2009, 00:33

Padnite pred njega ko na sedzdu, molite, molite...a on kao jedan sadist ce da uziva i mozda vam da rok, koji bi svakako morao, jer vam je mimo svih pravila za jedan predmet razvukao pamet na godinu dana...bez ikakvog osnova... oj tugo moja...
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

a šta bi sa onim " Nisu meni rokovi problem, dođite kad god hoćete i pitat ću Vas"??? Ništa, očito Ustav II prenosim :/
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

to se odnosi na studente koji su upisani 2010 godine?
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Hahaha,znaci nema ni kod duvnjaka više njegovih "gratis rokova".
Samsung-ja tvoje postove izuzetno cijenim,ali brate nekad ga pretjeras-Gdje piše da je njegov ispit mimo svih pravila.To je njegovo dobrovoljno pravo koliko će pitanja postavljati,Istina i meni je to smetalo i jeste smor za studente(a bogami ne znam kako i njemu to nije)ali on jedini donosi odluku o načinu polaganja svog ispita
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Nuki, mnogo grijesis u ovoj zadnjoj izjavi.
Duvnjak je super, kao neciji simpaticni deda, s kojim se mozes nasaliti, meni je cak jako prijatno na njegovim ispitima, nemam tremu itd.
ALI. Njegovi ispiti jesu van svih propisa, i van zdrave pameti, mogu slobodno reci. Naravno da ne moze sam donositi odluku o nacinu polaganja svog ispita. Mogao bi tako pitati i po 10 stranica? Nemoj da zezas. Zna se sta je usmeni ispit. Ovo sto on radi nema apsolutno nigdje. Po statutu po kojem mi bolonjci studiramo cak ne bi trebao uopste drzati usmene ispite. Znaci, Duvnjak jeste shega, ali nemojmo pretjerivati.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ali to im je uprava fakulteta dozvolila da tako rade
E sad nemoj ti zezati
Ako se već držiž statuta i propisa nije po propisima ni  da profesori puštaju sa 45 bodova  da se položi ispit.Ali eto,nek barem nesto ide mimo zakonskih procedura u korist studenata :mrgreen:,Sad kad bi se držali propisa i šta se sve radi,a sta ne radi po propisima,ne bi nigdje stigli,jer se zakoni krše na sve strane,i mnogi provode samovolju.
Znaš šta anastazija,duvnjak jeste legenda i možes se našaliti sa nim,ali mene nervira sto se on nastoji pretsaviti kao neka važna faca u društvenom životu i onda kad nema prostora i kad ne može doći do izražaja,onda se iživljava na studentima svojim nacinom polaganja ispita i zamara te nekakvim glupostima koje ti nikada nece trebati.
Sjecam se kad sam ja to polagao i kolegica je odgovarala drugu glavu i ono nesto u vezi VB i on nju pita zasto oni nisu mogli doći u london na sastanak,i ona je trebala da odgovori "da nisu mogli doći zbog magle",nije znala i oborio je.Potpuno irelevantan podatak da zbog magle nisu mogli doći.Koga to još boli briga.Bitno je da nisu došli i to je to,i onda nek neko kaže da nas ne pravi levatima
Nije on loš,ali pretjeruje
Last edited by nuki_cika on 21 Jul 2011, 23:33, edited 1 time in total.
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Pa kolega, ne mogu se vise sloziti u vezi Duvnjaka. :) Upravo to. Moze biti do prekosutra covjek za nasaliti se (a ni te njegove sale nisu za svaciji ukus), ali on je po mom misljenju zreo za penziju (jos odavno) i zato se slazem sa kolegom da je njegovo ispitivanje van pameti. U principu, koliko vidim, ti i ja imamo isto misljenje, tako da je vjerovatno doslo do nekog nesporazuma. ;)
Sto se tice postovanja propisa i statuta, pa zar ne mislis da je apsolutno neproduktivno na sve govoriti "Pa ne postuju se pravila ni tu i tu..". Bas tako ce se sve manje i postovati. Moramo od nekud krenuti, zar ne? ;)
mido117
Posts: 312
Joined: 07 Jan 2010, 09:36

da li mi neko moze reci iz 9 glave da li u okviru vrhovnog suda SAD moramo nauucit sve ovo do, nacela ili samo su nacela bitnaa????
Post Reply

Return to “II godina”