PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Nazalost to nisu studentske price...poslusajte nekoga ko se godinama bakce sa doticnim profesorima....istina znanje je vazno ali Zovko zna i na desetom pitanju obarati....nemojte da vas ovo obeshrabri, dobro zapnite i ucite...kod Zovke se najbolje prolazi na prvim rokovima...Juce je mozda svaka cetvrta osoba polozila na usmenom kod Zovke....eto kakva je prolaznost...jos ih je zakinuo za jedan usmeni rok ....a najslade je obarao one kojima su samo Institucije ostale za uslova...a nasa draga asistentica se samo prihvatila mobitela i dopisuje se...boli nju briga za studente...kao da se ne sjeca da se prije nekih 5-6 godina i ona zezala kod Zovke...Zovki ovo godi, ova prolaznost, jer je prilicno solidan broj studenata presao na Pravni fakultet u Orasju ili u Sarajevo.
dijana.m
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2010, 10:57

Ne znam zaista,mozda da se nekome zalomi,ja licno nikakvih problema nisam imala s rimom,od 1.puta sve,kod njeg je znas-ne znas napolje,trazi znanje,onaj ko ga spremi kako treba nece imati problema,a inace price o usmenima su prenapuhane.
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

Niposto ne kazem da je Zovko strasan i da treba odgadjati polaganje. Naprotiv, treba odmah krenuti to polagati.

Ali da trazi besprijekorno znanje, to trazi.  ;)
pravnici
Posts: 97
Joined: 16 Aug 2010, 23:37

Kad pocinju vjezbe?
-sabina-
Posts: 50
Joined: 13 Jan 2010, 16:45

Ko je sada ass na rimu?
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Vjezbe su vec pocele iz skoro svih predmeta..... a ass na rimu je zasad Jasmina...a vidjeti cemo da li ce ostati..
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

Po informacijama koje ja imam, Jasima se vraca na Rim, nece biti mijenjanja uskoro.
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Zasad je na rimu ali sve zavisi od cetvrte godine gdje je ona zvanicno asistentica.Ukoliko bude mogla uskladiti vjezbe sa cetvrte godine buduci da je na njoj veliki broj studenata i vjezbe na prvoj godini....onda ce ostati....ali rekla je da je to najvjerovatnije definitivno....konacne informacije ce imati iduce sedmice kada nas fakultet bude imao konacni broj studenata koji su upisani po godinama..
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Na kojem predmetu je Jasmina ass na cetvrtoj godini? Nisam za to cula, a bas bih voljela da mi opet bude asistentica  :biggrinlove:
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Vjeruj da ne znam na kojem je predmetu ali kada vam iduce sedmice pocnu vjezbe iz svih predmeta saznati ces.....
Post Reply

Return to “Prva godina”