PFSA: Osnovi evropskog privatnog prava

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

I jas sam usmeno išao i nisam se nimalo pokajao,naprotiv profesor je legenda,opuštena atmosfera,pokazuje neke knjige i tako.Mene je pitao pandektnu pravnu nauku i pokazao mi veliku smeđu knjigu od vnšajda"pandektno pravo".Jednoj curi je pokazao na internetu kako se dopisuje sa onim gabor hamzom što tumaci ius commune :haha:
I rekao je da vise cjeni one koji su naucili,nego esejiste :mrgreen:
Svi koji su bili na usmenom ce se složiti sa ovim konstatacijama,i visoke ocjene djeli ako se zna,može se i deset dobiti :p031:
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Svaka vam čast,no ima li tih izreka u ovoj našoj skripti i pita li išta mimo skripte?
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Nema,moras sam naci te izreke,odnosno kupiš neku knjigu koju je on spomenuo od 40 maraka i tu imas te izreke :haha: :haha:
Salim se,imas te izreke u skripti,cini mi se 12 ih ima.Ne pita ništa mimo skripte,i pita do 37 stranice,odnosno zaključno sa lekcijom ius commune :d055:
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Joj nuki,presjeklo me čitajući prvu rečenicu... :haha:

Ja izlazim na redovnom,9.6.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

:haha: :haha:
Popij kocku šecera i casu vode :mrgreen:
Ma ja mislim da je skripta savim dovoljna i za pismeni,samo sto nisam siguran da li tih posljednjih 10 tak strana treba uciti,za usmeni ne treba,ali za pismeni ne znam
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Hvala profesoru i asistentici na prevelikom razumjevanju, susretljivosti i strpljenju! Uveliko su nam olakšali ovaj ispit! :D :D
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

da slazem se,svaka im cast :)
n-i-n-a
Posts: 24
Joined: 21 Feb 2010, 20:53

i ja se slazem svaka im cast  :d055:
aristocat
Posts: 34
Joined: 21 Jun 2010, 16:27

[quote="nuki_cika"]
I jas sam usmeno išao i nisam se nimalo pokajao,naprotiv profesor je legenda,opuštena atmosfera,pokazuje neke knjige i tako.Mene je pitao pandektnu pravnu nauku i pokazao mi veliku smeđu knjigu od vnšajda"pandektno pravo".Jednoj curi je pokazao na internetu kako se dopisuje sa onim gabor hamzom što tumaci ius commune :haha:
I rekao je da vise cjeni one koji su naucili,nego esejiste :mrgreen:
Svi koji su bili na usmenom ce se složiti sa ovim konstatacijama,i visoke ocjene djeli ako se zna,može se i deset dobiti :p031:
[/quote]


Dragi kolega, ja sam bila tu kad si ti odgovarao i ne sjecam se da je rekao da vise cijeni vas od esejista, al dobro :D
cestitke za 10 ;)
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Sjeća li se iko šta je ass. rekla za ove koji neće stići na upis ocjene u utorak??
Post Reply

Return to “III godina”