PFTZ: Teorija države i prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
alieni
Posts: 100
Joined: 25 Feb 2010, 10:26

zna li neko kada je 3.parcijala ??
munisa
Posts: 67
Joined: 21 Dec 2009, 11:19

3.parcijala (zavrsni ispit) je 26.01!
Merima151
Posts: 26
Joined: 22 Dec 2010, 01:28

Ima li neko mozda kakve biljeske sto je asistentica govorila na vjezbama....posto na ispitu uvijek da neke primjere sa vjezbi.....??? hvala
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

Ja koliko znam primjeri sa vjezbi su bitniji iz TP,a na TD ne znam kakav ti primjer moze dati,nish posebno,ucis ove dvije knjige nema dodatne literature i to je to...


Jel' ass spominjala sad,da ko polozi po kolokvijima TD nema usmenog nego samo upis ocjene ili..?
Merima151
Posts: 26
Joined: 22 Dec 2010, 01:28

[quote="Arhim"]
Ja koliko znam primjeri sa vjezbi su bitniji iz TP,a na TD ne znam kakav ti primjer moze dati,nish posebno,ucis ove dvije knjige nema dodatne literature i to je to...


Jel' ass spominjala sad,da ko polozi po kolokvijima TD nema usmenog nego samo upis ocjene ili..?
[/quote]


ako kolokviras nemas usmenog nego samo upis ocejene....
Anonimac
Posts: 68
Joined: 23 Jan 2010, 13:13

[quote="Merima151"]
[quote="Arhim"]
Ja koliko znam primjeri sa vjezbi su bitniji iz TP,a na TD ne znam kakav ti primjer moze dati,nish posebno,ucis ove dvije knjige nema dodatne literature i to je to...


Jel' ass spominjala sad,da ko polozi po kolokvijima TD nema usmenog nego samo upis ocjene ili..?
[/quote]


ako kolokviras nemas usmenog nego samo upis ocejene....Bitno ti je da samo polozis prve 2 parc.a zavrsni mozes poloziti bilo kad,i nemas usmenog,ako tako polozis, tako vazi i za TP:)
[/quote]
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

Super,hvalaa :f035:
damir_1
Posts: 11
Joined: 11 Nov 2010, 19:41

zna li neko da li treba iz muhica detaljno uciti "formalnu demokratiju i historijski razvoj formalne demokratije" tj. od strane 135 do 154 ili je dovoljno samo osnovno?
ass je na vjezbama kolko se sjecam govorila da to treba detaljno,medjutim prof. Vesna je na predavanjima rekla da to nije toliko vazno :/
Anonimac
Posts: 68
Joined: 23 Jan 2010, 13:13

[quote="damir_1"]
zna li neko da li treba iz muhica detaljno uciti "formalnu demokratiju i historijski razvoj formalne demokratije" tj. od strane 135 do 154 ili je dovoljno samo osnovno?
ass je na vjezbama kolko se sjecam govorila da to treba detaljno,medjutim prof. Vesna je na predavanjima rekla da to nije toliko vazno :/hmm,mislim da ipak trebas slusati sto govori ass jer koliko ja znam ona sastavlja testove a ne prof:)
[/quote]
damir_1
Posts: 11
Joined: 11 Nov 2010, 19:41

[quote="Anonimac"]
[quote="damir_1"]
zna li neko da li treba iz muhica detaljno uciti "formalnu demokratiju i historijski razvoj formalne demokratije" tj. od strane 135 do 154 ili je dovoljno samo osnovno?
ass je na vjezbama kolko se sjecam govorila da to treba detaljno,medjutim prof. Vesna je na predavanjima rekla da to nije toliko vazno :/hmm,mislim da ipak trebas slusati sto govori ass jer koliko ja znam ona sastavlja testove a ne prof:)
[/quote]
[/quote]
Pa vidis ima i tog :) nista onda ucimo sve.. :)
Post Reply

Return to “Prva godina”