PFSA: Krivično pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
henry
Posts: 147
Joined: 26 May 2011, 23:05

Ispit jel u 9 ili 10 h  ?
sweetest_tabooo
Posts: 152
Joined: 10 Sep 2009, 15:28

Pa valjda ostaje sve isto. Kakve veze ima sto se polaze kod Tomica ako se zna da je rijec o vanrednim studentima, pretpostavljam da ce ispit biti prilagodjen? Kada smo vec kod toga, kako kod Petrovica izgleda ispit? Da li budu tri pitanja i ima li eventualno neki dio (ili dijelovi) gradiva na koje se posebno treba obratiti paznja?
kaiser
Posts: 88
Joined: 28 Mar 2011, 20:25

Da li se za integralni kod prof. Petrovica uci cijela njegova knjiga  (393 str.) i da li se moze izaci po glavama recimo da npr. odgovaramo samo jednu ili ? i da li se tacno zna za vanredne jesu li kod prof. Petrovica ili pismeno kod Tomica kao sto su neke kolege pisale :)
Last edited by kaiser on 11 Jan 2013, 15:27, edited 1 time in total.
V_P_E_R_L_E_J_N_I_K
Posts: 141
Joined: 14 Aug 2010, 16:42

Može li mi neko reći molim vas koje lekcije fale u skripti ''Armina'' ? Sretno svima  :d055:
Kontra
Posts: 48
Joined: 23 Oct 2009, 16:51

Receno je takodjer da se obrati paznja na lekcije: Pokusaj krivicnog djela; Dobrovoljan odustanak i Amnestija-pomilovanje (vanredni- ove lekcije nema u knjizi prof. Tomica ali je cesto zna pitati) jer su vrlo velike sanse da ce biti ove lekcije na ispitu.

@sljivo 125 - 100 % je tacna informacija... rekao asistent jucer na vjezbama, ukoliko se prof. Petrovic ne vrati do 16.-og ali ne vjeruje da hoce, tako da... :D

@kaiser Moze se izlaziti i po glavama :)
kaiser
Posts: 88
Joined: 28 Mar 2011, 20:25

hvala Kontra , a znaci ako budemo izlazili kod Tomica pismeno  moze isto po glavama
jerry
Posts: 194
Joined: 04 Oct 2011, 23:37

Ja ne znam kako ce sad biti ispitivanje vanrednih studenata... Ali profesorova praksa je da se polaze gradivo integralno ( tj. ko je polozio test, ostatak gradiva polaze integralno, ne po glavama) tako je meni putem maila prof. Petrovic  rekao ...
Kontra
Posts: 48
Joined: 23 Oct 2009, 16:51

@kaiser Eh to stvarno ne bih znala reci... Nesto ne vjerujem da ce se praviti test-ispit po glavama... Mislim da se sve odmah polaze, to sto se tice pismenog testa, a kad se ide usmeno onda je receno da moze po glavama, tako je bilo prosle godine, prije nije moglo kod Petrovica po glavama a sada moze ... Ali eto ko hoce da se sam uvjeri neka ode i nek provjeri  (H)
_azzra__
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2011, 22:28

a zna li neko do koliko sati radi kopirnica kod faxa i radi li subotom :U :)
Marlboro
Posts: 55
Joined: 29 Nov 2011, 22:40

[quote="V_P_E_R_L_E_J_N_I_K"]
Može li mi neko reći molim vas koje lekcije fale u skripti ''Armina'' ? Sretno svima  :d055:
[/quote]
negativna eliminatrona funkcija, garantna situacija, društvena opasnost, biće krivičnog djela i kod pristanka povrijeđenog na povredu fali 9 uvjeta koje pita a nema ih u skripti
Post Reply

Return to “II godina”