PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
medzra
Posts: 74
Joined: 26 Dec 2009, 12:38

Hahahha nadja ti ga sad stvarno zabiberi :-)  samo kazem blago nama koji smo to rijesili vec..
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

ama nisam htjela zabiberiti nikome!:D Nego kazem samo kao jos jednu dodatnu spekulaciju, ja svakako mislim da ce prof omanovic ostati do kraja ove akademske godine... :d055:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ne znam,ali pošto ja tek od oktobra sam cetvrta od svih tih nabrojanih mislim da bi abedin bio najprihvatljivije rješenje,barem sto se tice nacina polaganja ispita.Nastrebaj i položi ćes.Misita nije kopetentna osoba da vodi takav predmet.Kad se samo sjetim njegovih predavanja sa građanskog gdje pocne pricati neke stvari niko ga živ ne razumi.
Meliha povlakić-nebi bila loše rješenje,ali s obzirom na njene testove ipak dajem svog glas za abedina. :d055:
I blago se vama koji ste ovo rješili,mi cemo biti od naredne godine tek na pravim mukama(vjerovatno) :mrgreen:
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Ma kakav Misita Prof Bikic ce tu biti a Visa asistentica Dzamna Duman ce ovo preuzeti jer ona bila u Tuzli ne znam jeli jos uvijek i to je normalan i logican korak.A najbolje bi bilo sto se i nadam da Prof Omanovic ostane do kraja godine.
zumbul
Posts: 122
Joined: 27 Apr 2010, 10:54

Sta mislite jel postoji neka sansa da Omanovic bude ispitivao 13jula, kako cemo to saznat uopste?
Twinky
Posts: 105
Joined: 01 Sep 2009, 18:02

A je li mogu ja izaci i GPP i GVIP, ako nemam cistu trecu i ako nisam radila one slucajeve? Naravno, ako u julu i dalje bude Omanovic, mada ja mislim da hoce....te stvari zahtevaju slozenu proceduru..dakle, moje prvobitno pitanje :) Mogu li plagati kod Omanovica bez ciste godine? Hvala.
mirta
Posts: 73
Joined: 08 Jun 2010, 15:35

Ako bude profesor Omanovic mozes sigurno,nema ih dosta cistu trecu pa su izisli prosli termin i izici ce i ovaj,pozz
hare
Posts: 49
Joined: 04 Jan 2011, 15:12

[quote="mirta"]
Ako bude profesor Omanovic mozes sigurno,nema ih dosta cistu trecu pa su izisli prosli termin i izici ce i ovaj,pozz
[/quote]

pa kako ce upisati ocjenu ako nije cista treca?znaci moze se izaci..kada je gpp?
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

prošli put je profesor poništavao ocjene koje je upisao jer neki nisu imali čistu III godinu, ali je nekim rekao da do septembra očiste III godinu pa će im upisati :D
mirta
Posts: 73
Joined: 08 Jun 2010, 15:35

gpp je 13.07. u 10h,moze se poloziti najvise 2 pitanja a trce polazes kada ocistis trecu godinu,tako je do sada bilo,a kako ce u buduce zbog ovih suspenzija,ako tko zna neka napise :d055:
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”