PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Gold
Posts: 276
Joined: 12 Apr 2010, 19:03

Kako god usmeno nije nimalo pravedan... za 1 minutu je ne moguce da on zakljuci dal neko zna ili ne zna za 6-ticu.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

[quote="Luzer"]
i jel bilo prosli put svijeta, jel peglao, i jel dovoljna ona njegova nova knjiga
[/quote]
Nije dovoljna, evo po 2514251 put na temi. Mene je pitao pitanje iz stare knjige prosli put.

Alene, obavjestenje je bilo stavljeno 15 min. prije predaje indexa (H) :mrgreen:

Eeeee moj gold ;) tako je kako je
Luzer
Posts: 11
Joined: 22 Sep 2012, 18:57

a sta mu je sad sa tim usmenim odjednom
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

Kolege su bile jako "pametne" i prije svega "kolegijalne" ma su se tako ofirno sluzili bubicama i porukama.Ako je Misita zao,ne znaci da je glup.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Nista dodat, nista oduzet.
Luzer
Posts: 11
Joined: 22 Sep 2012, 18:57

kako mu se da usmeni stvarno ono
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

de nemojte molim vas opet raspravljati ovdje opet ce nas se vratiti duplo ! sutra cete vidjeti kakav ce ispit biti i zavrsena prica.
SamraD
Posts: 245
Joined: 27 Sep 2011, 13:21

Ja da od sada bilo koga od studenata vidim svojim ocima kako mulja na bilo kom ispitu s tim bubicama, prijavila bih odmah. Covjece koje sero#e. Nikada necu zaboraviti jednu koku na ustavnom kod Duvnjaka s hrpom djonova u krilu i da je nju uhvatio sviju bi nas izbacio i oborio naravno.
johnny
Posts: 147
Joined: 25 Oct 2009, 20:51

Kolegice kakve vi veze imate sa studentima koji muljaju na ispitu ?? Vi radite i učite za sebe,a oni za sebe.Neki možda jesu nekad prepisivali,ali šta vas briga za njih,ukoliko tačno odgovorite na to jedno pitanje koje profesor postavi,nema šanse da će vas oboriti.Kolegijalnost među studentima na našem fakultetu je uvijek bila na niskom nivou..  :c053:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Briga nas kolega jer da nije bilo njih ne bi ni bila situacija kakva jeste, i nemoj da povlacimo opet istu pricu.

Dokle god ne ugrozavate moje pravo i prava ostala nas penjite se profesorima na glavu ako hocete, ali kad pocnete mene ugrozavati i ostale e onda to nije fer jelda.

Ne pada mi na pamet nikakva kolegijalnost kada se bavite takvim stvarima.
I naravno, pretpostavljam da se nisi nikada pojavio kod profesora na usmenom ispitu, jer da jesi vjerujem kako bi pricao pricu "ako odgovorite tacno na jedno pitanje ne moze vas oboriti" prvo jer ne pita jedno pitanje drugo jer te moze oboriti.

Uvijek istu pricu pricate, kako vam ne dosadi, de malo plocu promijenite.
Post Reply

Return to “III godina”