PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
spavalica
Posts: 245
Joined: 27 Oct 2010, 14:28

Jos rez nema...
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

Izgleda da nema nista od rezultata...
Nije mi jasno sto je juce govorila da ce danas izbaciti rezultate,i normalno svi ocekujemo da ce ih izbaciti,jer mislim da ima dosta studenata koji su na faxsu i cekaju te rezultate,a mozda ce bezveze vrijeme gubiti cekajuci te rezultate i na kraju za nagradu dobiti bezveze izgubljeno vrijeme.
Zar nije postenije od profesorice da kaze za dvije sedmice ce biti rezultati,jer jos radove nisam pocela pregledavati... ;)
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Mislim da je ona radove pregledala, jer je jucer na predavanjima kazu rekla da samo treba da ih otkuca, a i oni koji su valjda redovni na predavanjima su jucer saznali ocjene.

Jako bezobrazno i neprofesionalno ponasanje i drsko povrsh svega, taman da je doc. 100 puta. Zasto laze, kao da mi nemamo pametnijeg posla nego da dangubimo dan na faxu cekajuci rezultate kojih nema.
spavalica
Posts: 245
Joined: 27 Oct 2010, 14:28

Pa da je u 12h krenula da ih kuca,zavrsila bi...
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Ja vam garantujem da je bilo ko od nas studenata uz sve svoje obaveze uzeo da pregleda te radove da bi davno zavrsio, hej pa ako nista imala je 1. maj i te slobodne dane je mogla iskoristiti da nam izbaci i otkuca rezultate kao ostali profesori ali ne gdje ce to, bez mjesec dana cekanja ne moze proci.
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

ma ako me pamcenje dobro sluzi parcijala je bila 19.aprila,a sad je 11.maj...a rezultati iz Socijalnog bili odmah poslije 1.maja a jos parcijala kasnije radena 24.aprila za razliku od ove profesorice MJP II,profesorica Radnog je jedna od najodgovornih profesora na PFSA,i kad nesta obeca drzi do obecanja,a ne ko ova profesorica...
Do sad je proslo od parcijale iz MJPII 23.dana,svaki dan bezveze od dosade da je pregledano 10 radova to je 230 radova a nije nas vise ni bilo na ispitu...
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

Jeste vi meni smijesni sto se nervirate zbog nje. Zena neodgovorna i zavrsena prica. necete nista dobiti sto pisete o tome ovdje.kad budu rezultati uslikajte postavite a dotad lijepo uzivajte.:PPP
The_man
Posts: 32
Joined: 02 Jun 2009, 20:46

Ova prof je definitivno roba s greskom, bezobrazna, neodgovorna, nesposobna i neorganizovana...ako nema vremena za svoje obaveze na fakultetu neka svoje mjesto ustupi nekome ko ce to bolje i odgovornije raditi. Sramota je za fakultet da uposljava ovako nesposobne profesore!!! Definitivno se treba zaliti dekanu, nista drugo nam ne preostaje?!
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

@The man : haj sjedi malo i zamisli da ovaj predmet drži prof.Nevenko Misita
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Joj D. ne bacaj nas jos vise u crnjak :haha:
Post Reply

Return to “III godina”